موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/92729 :کد

0

جزئیات جلسه اخیر کمیسیون تلفیق با حضور لاریجانی

  دوشنبه ۰۱ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۳:۲۱
تعداد بازدید : ۱۸۸   
 تحلیل ایران -جزئیات جلسه اخیر کمیسیون تلفیق با حضور لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی در نشست کمیسیون تلفیق بر لزوم رعایت سیاستهای اقتصاد مقاومتی و منویات رهبری در تصویب برنامه ششم توسعه تأکید کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی در نشست کمیسیون تلفیق بر لزوم رعایت سیاستهای اقتصاد مقاومتی و منویات رهبری در تصویب برنامه ششم توسعه تأکید کرد.


به گزارش تحلیل ایران ، جلسه اخیر کمیسیون تلفیق با حضور  علی لاریجانی رئیس مجلس و اعضای هیئت رئیسه برگزار شد.


لاریجانی در این جلسه با توجه به اینکه برنامه ششم توسعه قانون مادر است، گفت: بنابراین تمرکز و بررسی دقیق مجلس در بررسی برنامه ششم یکی از مسئولیتهای خطیر پارلمان محسوب می‌شود که باید نسبت به آن توجه ویژه‌ای صورت گیرد.


همچنین در این جلسه لاریجانی گفت: تا 15 مهر ماه گزارش کمیسیون تلفیق آماده می‌شود و پس از آن صحن علنی مجلس ظرف مدت یک ماه برنامه ششم را بررسی کند تا بر اساس این برنامه لایحه بودجه 96 تصویب شود.


رئیس مجلس شورای اسلامی در این جلسه بر لزوم توجه به بیش از 80 بند از سیاستهای کلی مطرح شده از سوی مقام معظم رهبری برای برنامه ششم توسعه و همچنین رعایت سیاستهای اقتصاد مقاومتی در این برنامه تأکید کرد.


همچنین رئیس مجلس از نمایندگان خواست برنامه ششم توسعه را با توجه به واقعیات و وضعیت فعلی کشور ارز‌یابی و مورد بررسی قرار دهند تا یک برنامه محرک و پویا تصویب شده که سبب رشد وتعالی کشور شود.


منبع : خبرگزاری تسنیم 

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :