موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/92765 :کد

0

کم لطفی به بخش کشاورزی در لایحه برنامه ششم توسعه

  دوشنبه ۰۱ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۶:۳۳
تعداد بازدید : ۲۸۸   
 تحلیل ایران -کم لطفی به بخش کشاورزی در لایحه برنامه ششم توسعه

متاسفانه به بخش کشاورزی در لایحه برنامه ششم توسعه کم‌لطفی شده است.

متاسفانه به بخش کشاورزی در لایحه برنامه ششم توسعه کم‌لطفی شده است.

به گزارش تحلیل ایران ،یک عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد از کم‌توجهی به بخش کشاورزی در برنامه ششم توسعه گفت: تلاش می‌کنیم خواسته‌های کشاورزان را در برنامه ششم بگنجانیم. 


جواد کاظم‌نسب عنوان کرد: متاسفانه به بخش کشاورزی در لایحه برنامه ششم توسعه کم‌لطفی شده است. ما در کمیسیون کشاورزی جلسات زیادی در این مورد داشتیم تا خواسته‌های کشاورزان را بررسی و جهت تصحیح لایحه تقدیم دولت کنیم.

او درباره نظر دولت در رابطه با اعمال تغییراتی در لایحه برنامه هم توضیح داد: ما صحبت کردیم و موافقت کرده‌اند. البته باید توجه کنیم که کمیسیون کشاورزی، یک کمیسیون تخصصی است و ما بر اساس تخصصی که داریم، لایحه ششم را بررسی می‌کنیم؛‌ اطلاعات ما هم از نظر علمی و تجربی کافی است و می‌توانیم دستورات لازم را در جهت توسعه کشاورزی و رفاه حال کشاورزان به دولت بدهیم. دولت نمی‌تواند هر چیزی را که بخواهد به کمیسیون کشاورزی یا مجلس تحمیل کند.

کاظم‌نسب تاکید کرد: ما با آن‌ها صحبت کردیم و قرار شد بررسی کنیم و هر چیزی که باعث می‌شود کشاورزی جمهوری اسلامی رشد کند را در برنامه قرار دهیم.

او با بیان‌ این‌که "تغییرات لایحه ششم با نظر کمیسیون اعمال می‌شود"،‌ گفت:‌ ما با وزیر و مسئولین صحبت کردیم و نشست‌های خوبی داشتیم و قرار شد چیزی که به نفع کشاورزان باشد اعمال شود.

 منبع : باشگاه خبرنگاران جوان 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :