موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/9281 :کد

0

تظاهرات۲۰هزار نفری در وین دراعتراض به شیوه رفتار با مهاجران

  ﺳﻪشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ — ۱۷:۲۰
تعداد بازدید : ۳۰۵   
 تحلیل ایران -تظاهرات۲۰هزار نفری در وین دراعتراض به شیوه رفتار با مهاجران

حدود ۲۰ هزار نفر روز دوشنبه در اعتراض به شیوه رفتارهای صورت گرفته علیه مهاجران اقدام به برگزاری تظاهرات در پایتخت اتریش کردند.

حدود 20 هزار نفر روز دوشنبه در اعتراض به شیوه رفتارهای صورت گرفته علیه مهاجران اقدام به برگزاری تظاهرات در پایتخت اتریش کردند.

به گزارش تحلیل ایران، در پی کشف جسد 71 مهاجر در قسمت بار یک کامیون در اتریش طی هفته گذشته، حدود 20 هزار نفر روز دوشنبه در اعتراض به شیوه رفتارهای صورت گرفته علیه مهاجران اقدام به برگزاری تظاهرات در وین پایتخت اتریش کردند.

بنابه گزارش خبرگزاری فرانسه، این تظاهرات در نزدیکی ایستگاه وستبانوف برگزار شد.

بر اساس این گزارش، قطارهای حامل صدها مهاجر روز گذشته به مدت چند ساعت در مرز اتریش و مجارستان متوقف شده بودند.

برگزاری این تظاهرات در شهر وین در حالی صورت گرفت که اتریش هم‌اینک از تشدید کنترل مرزهای شرقی خود خبر داده و اعلام کرده که طی مدتی نامحدود کنترل بر تمامی گذرگاه های مهم در مناطقه شرقی را تشدید خواهد کرد و تمامی خودروها را مورد بازرسی قرار خواهد داد چرا که ممکن است این خودروها انباری برای انتقال و قاچاق مهاجران باشند.

در حالی که هر از چندگاه اخبار ناگوار مرگ مهاجران آفریقایی در آبهای میان لیبی و ایتالیا شنیده می‌شود، اخیرا پای اینگونه اخبار به اتریش رسید و 71 مهاجر غیرقانونی که قصد داشتند از طریق یک کامیون، خود را به اتریش برسانند، در قسمت بار همان کامیون به دلیل کمبود اکشیژن خفه شدند.

مأموران در حالی که این کامیون در شهری در شرق اتریش پارک شده بود، اجساد مهاجران نگون‌بخت را در آن یافتند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :