موضوعات ‌مرتبط: سیاسی رصد سیاسی

a/92852 :کد

0

بنگاه خیریه برای آوارگان نیستیم

  ﺳﻪشنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۴:۲۷
تعداد بازدید : ۲۳۶   
 تحلیل ایران -بنگاه خیریه برای آوارگان نیستیم

هاینز کریستین اشتراخه رهبر حزب راست (آزادی خواه) اتریش گفت که کشورش بنگاه خیریه برای آورگان نیست.

هاینز کریستین اشتراخه رهبر حزب راست (آزادی خواه) اتریش گفت که کشورش بنگاه خیریه برای آورگان نیست.

 

به گزارش تحلیل ایران , وی دوشنبه شب در مصاحبه با برنامه تلویزیونی گفت و گوی تابستانه که از شبکه ملی اتریش پخش شد, با اشاره به صحبت های سباستین کورتز وزیر خارجه اتریش که بر حمایت دولت برای تامین بخشی از هزینه های مالی پناهجویان تاکید کرده بود، افزود: دولت بایستی هم پناهجویانی را که تازه در خواست پناهندگی دادند و هم افرادی که به صورت رسمی پناهنده شدند، موظف به پیدا کردن شغل کند و اگر کاری پیدا نشد آن وقت به تعهدات خودش در ارتباط با تامین مالی پناهجویان اقدام کند.


وی خطاب به دولت افزود : آن طور که تجربه نشان می دهد ،ما سال ها به مسوولان هشدار دادیم که یا به آن بی اعتنایی و یا آن ها را رد کردند. برای نمونه دو سال پیش طرح ممنوعیت برقع را پیش کشیدیم که مورد تایید واقع نشد ولی حال برخی مقامات در خصوص ممنوعیت آن صحبت می کنند.


در همین حال خبرگزاری آپا بعد از مصاحبه اشتراخه در صفحه خود نوشت که انتظار می رود در صورت پیروزی نوربرت هوفر نامزد حزب آبی ها در انتخابات ریاست جمهوری اتریش ، یک همه پرسی در خصوص خروج از اتحادیه اروپا برگزار شود.


به گفته آپا، هاینز کریستین اشتراخه زمانی این همه پرسی را به اجرا خواهد گذاشت که مذاکرات الحاق ترکیه به اتحادیه اروپا مجددا از سر گرفته شود.منبع:خبرگزاری ایرنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :