موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/92927 :کد

0

تفاهم فراکسیون‌های ولایت و امید در اولین گام

  ﺳﻪشنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۳:۰۳
تعداد بازدید : ۱۷۰   
 تحلیل ایران -تفاهم فراکسیون‌های ولایت و امید در اولین گام

سخنگوی کمیسیون امید از توافق فراکسیون ولایت و امید برای ارائه لیست مشترک جهت انتخابات بین‌المجالس آسیایی و بین‌المللی در صحن علنی خبر داد.

سخنگوی کمیسیون امید از توافق فراکسیون ولایت و امید برای ارائه لیست مشترک جهت انتخابات بین‌المجالس آسیایی و بین‌المللی در صحن علنی خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران؛بهرام پارسایی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: از صبح امروز جلسات فشرده‌ای برای تفاهم دو فراکسیون امید و ولایت جهت انتخاب کاندیداهای این دو فراکسیون برای حضور در بین‌المجالس بین‌المللی و بین‌المجالس آسیایی برگزار شد.


نماینده شیراز ادامه داد: بر اساس تفاهم صورت گرفته، در لیست بین‌المجالس بین‌المللی که ۱۵ نفر باید به صحن معرفی می‌شدند، ۶ نفر از فراکسیون امید، ۷ نفر از فراکسیون ولایت و دو نفر مشترک که از اقلیت‌های دینی هستند، انتخاب شدند.


برای حضور در بین‌المجالس آسیایی نیز دو نفر از فراکسیون امید، دو نفر از فراکسیون ولایت و یک نفر به صورت مشترک لیست ائتلافی دو فراکسیون را تشکیل دادند.


فراکسیون امید برای انتخاب نامزدهای خود رأی‌گیری کرد و فراکسیون ولایت نیز اقدام به قرعه کشی نمود.


وی تصریح کرد: امروز فراکسیون سومی به نام فراکسیون مستقلین وجود نداشت. این نشان می‌دهد صحبت‌های گسترده‌ای که در مورد فراکسیون مستقلین می‌شود، در واقع یک بازی پشت‌پرده است و این فراکسیون واقعیت خارجی ندارد.

                               



  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :