موضوعات ‌مرتبط: ورزشی ورزشی

a/92981 :کد

0

افتخاری: هنوز سرپرست باشگاه نیستم

  ﺳﻪشنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۸:۴۳
تعداد بازدید : ۱۹۶   
 تحلیل ایران -افتخاری: هنوز سرپرست باشگاه نیستم

سرپرست باشگاه استقلال گفت: همچنان سرپرست باشگاه نیستم.

سرپرست باشگاه استقلال گفت: همچنان مدیرعامل باشگاه نیستم.

 

به گزارش تحلیل ایران، سیدرضا افتخاری در حاشیه تمرین امروز استقلال اظهار داشت: من هنوز مدیرعامل باشگاه نیستم و همچنان به عنوان سرپرست کارم را ادامه می‌دهم. هیئت مدیره نامه ما را به مجمع فرستاده است و در این مدت دنبال کارهای باشگاه و سر و سامان دادن به تیم بودیم.

 

سرپرست باشگاه استقلال تصریح کرد: تمرین کردن تیم بزرگسالان در کمپ باعث اعتراض همسایه‌ها به سر و صداهای موجود در تمرین می‌شد. به همین دلیل دنبال محل برگزاری تمرین در ورزشگاه امام رضا هستیم. بحث اول ما در مورد کمپ هم این بود که چمن را در اختیار تیم پایه‌ها بگذاریم، اما چون سکو دارد می‌توانیم بازی‌های تدارکاتی را در اینجا برگزار کنیم. علیرضا منصوریان اعلام کرد که من سالن بدنسازی، دفتر و ...می‌خواهم. ما سه میلیارد اعتبار برای ورزشگاه امام رضا گرفتیم و باید اعلام کنند چه زمانی ورزشگاه امام رضا آماده می‌شود.

 

افتخاری در خصوص اینکه حکم او صادر نشده و حق امضا ندارد، گفت: این مشکل به زودی حل می‌شود.

 

وی افزود: در این مدت چند جلسه با شهرداری منطقه 5 داشتیم و از کمپ باشگاه بازدید کردند. قرار شد پیشنهادات خود را بدهند تا کمپ از این شرایط خارج شود. بچه‌های این محل در اینجا ثبت نام می‌کنند و اینجا پاسخگوی نیازهای مردم نیست. با شهردار منطقه 18 هم جلسه برگزار کردم تا در مورد ورزشگاه امام رضا صبحت کردیم. ورزشگاه امام رضا ورزشگاهی نیست که از آن بهره‌برداری شود.

 

سرپرست باشگاه استقلال تصریح کرد: تمرین کردن تیم بزرگسالان در کمپ باعث اعتراض همسایه‌ها به سر و صداهای موجود در تمرین می‌شد. به همنی دلیل دنبال محل برگزاری تمرین در ورزشگاه امام رضا هستیم. بحث اول ما در مورد کمپ هم این بود که چمن را در اختیار تیم پایه‌ها بگذاریم، اما چون سکو دارد می‌توانیم بازی‌های تدارکاتی را در اینجا برگزار کنیم. علیرضا منصوریان اعلام کرد که من سالن بدنسازی، دفتر و ...می‌خواهم ما سه میلیارد اعتبار برای ورزشگاه امام رضا گرفتیم و باید اعلام کنند چه زمانی ورزشگاه امام رضا آماده می‌شود.

 

افتخاری در خصوص اینکه حکم او صادر نشده و حق امضا ندارد، گفت: این مشکل به زودی حل می‌شود.

 

وی با اشاره به جلسه هفته گذشته هیئت مدیره استقلال تصریح کرد: جلسه قبلی به دلیل حضور وزیر ورزش و جوانان در محل تمرین نیمه‌کاره ماند. قرار است در جلسه بعدی حکم ما (مدیرعاملی) به مجمع برود. اگر خاطرتان باشد از وزیر ورزش سوال پرسیدید که چه زمانی سرپرستی من به مدیرعاملی تبدیل می‌شود. وزیر پاسخ داد که من مدیرعامل هستم. با این وجود، برای اینکه بتوانم اسناد را امضا کنم، باید روال قانونی برای مدیرعاملی من طی شود.

 

سرپرست باشگاه استقلال همچنین در مورد وضعیت تیم ملی فوتسال ایران برای آماده‌سازی جهت حضور در جام جهانی گفت: همچنان کارم را با فوتسال انجام‌ می‌دهم تا حکم کفاشیان صادر شود. دو روز دیگر با کفاشیان، جلسه‌ای درباره تیم ملی فوتسال برگزار خواهیم کرد. با توجه به بازی‌های دوستانه تیم ملی در مشهد، توانستیم مجوز پخش مستقیم بازی با ازبکستان را بگیریم. همچنین در مشهد هتل، سالن و اسپانسر را گرفته‌ایم تا مشکلی به وجود نیاید.

 

منبع:تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :