موضوعات ‌مرتبط: سیاسی داخلی

a/92984 :کد

0

مردم ایران با دشمن سر سازش ندارند

  ﺳﻪشنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۸:۵۸
تعداد بازدید : ۱۷۹   
 تحلیل ایران -مردم ایران با دشمن سر سازش ندارند

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: حاکمیت ولی فقیه، قانون اساسی و دشمن ستیزی وجوه تمایز انقلاب اسلامی با دوران قبل از آن است.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: حاکمیت ولی فقیه، قانون اساسی و دشمن ستیزی وجوه تمایز انقلاب اسلامی با دوران قبل از آن است.

 

به گزارش تحلیل ایران، سردار علی فضلی عصر امروز در نشست سالانه مسئولان بسیج دانشجویی کشور که در محل دانشگاه صنعت، آب و برق برگزار شد، اظهار داشت: وجه تمایز انقلاب اسلامی با قبل از پیروزی انقلاب اسلامی چیست چرا که امروز می‌گویند مردم قبل از انقلاب نیز مسائل عبادی را به جا می‌آوردند.

 

وی افزود: انقلاب اسلامی حاصل مجاهدت‌های امام و مطالعات ایشان، علما و شهدا است که بستر پیروزی انقلاب با حضور مردم فراهم شده است.

 

فضلی درباره وجوه تمایز انقلاب اسلامی گفت: حاکمیت ولی فقیه اولین وجه تمایز است که پیش از این امت اسلامی از این موهبت الهی برخوردار نبودند.

 

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور افزود: دومین وجه تمایز قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران است که مبتنی بر احکام الله است و خبرگان و بزرگان دین خدا آن را تنظیم کرده و امام (ره ) تأیید کردند که امروز هر قانونی که در مجلس تصویب می‌شود باید به تایید فقها و حقوقدانان شورای نگهبان برسد تا مطابق با قرآن و عترت باشد و سپس عبور کند.

 

وی با بیان اینکه سومین وجه تمایز انقلاب اسلامی دشمن ستیزی است، گفت: مردم ما بر سر دشمن سازش ندارند که این رکن پیش از انقلاب جایگاهی نداشت و ارزش‌ها چیز دیگری بود لذا این 3 مهم ارکان انقلاب اسلامی است که با حضور مردم ایران در اختیار امت اسلامی قرار گرفته است.

 

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور با بیان خاطراتی از دوران دفاع مقدس، گفت: در زمانی که 3 شهر ایران توسط عراق محاصره شده بود امام در پیام رادیویی فرمود:«چنان سیلی به گوش صدام می‌زنیم که دیگر از جا بلند نشود‌.»

 

فضلی افزود: در آن زمان یکی از رزمندگان از من پرسید که نکند امام از وضعیت میدان جنگ اطلاعی ندارند که چنین می‌گویند و من در پاسخش گفتم فکر می‌کنید امام از خودش حرفی می‌گوید ایشان تفسیر قرآن و روایات را با زبان ساده برای ما بیان می‌کند.

 

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور خطاب به دانشجویان بسیجی خاطرنشان کرد: امروز تکلیف سنگینی را نائب امام زمان عج بر دوش دانشجویان قرار داده و دانشجویان را افسر جنگ نرم می‌نامند لذا هرکدام از شما می‌توانید منشاء کارهای بزرگی باشید.

 

وی با اشاره به ضرورت تلاش مضاعف دانشجویان بسیجی، گفت: انرژی جوانی را خدا به شما اهدا کرده است ضمن اینکه اهل مطالعه هستید و مسئول سامان‌دهی بسیجیان در دانشگاه لذا نیاز به تلاش مضاعفی برای تحصیل برای تحقق مسئولیت خود دارید.

 

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور افزود: اگر حوادث طول تاریخ انقلاب گذشته را مرور کنید امری سازنده است و شما را برای مقابله با هجمه سنگین فرهنگی آماده‌تر می‌کند.

 

فضلی خاطرنشان کرد: دشمن به دنبال این است که بین ما و ولی ما، امام (ر)ه و جانشین امام زمان (عج) ما شکاف، فاصله و تردید ایجاد کند لذا اگر عاقبت به خیری در دنیا و آخرت می‌خواهیم باید مطیع امر نائب امام زمان (عج) باشیم.

 

منبع:تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :