موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی اسیب اجتماعی

a/93038 :کد

0

تدوین مدل توانمندسازی زنان آسیب‌دیده شهر تهران

  چهارشنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۳:۴۳
تعداد بازدید : ۱۹۹   
 تحلیل ایران -تدوین مدل توانمندسازی زنان آسیب‌دیده شهر تهران

مدیر ستاد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار تحت پوشش شهرداری تهران گفت: قصد داریم مدل توانمندسازی زنان آسیب‌دیده را تدوین کنیم .

مدیر ستاد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار تحت پوشش شهرداری تهران گفت: قصد داریم مدل توانمندسازی زنان آسیب‌دیده را تدوین کنیم .

 

به گزارش تحلیل ایران فهیمه فیروزفر افزود: پیش از این الگویی درباره توانمندسازی افراد آسیب‌دیده در شهرداری تهران تدوین شده بود. اکنون در حال مطالعه این الگو به منظور تکمیل آن هستیم تا به آسیب‌های اجتماعی زنان نیز در آن بپردازیم.


وی درباره آموزش به زنان مرکز بهاران گفت: آموزش مهارت‌های زندگی به این دسته از زنان داده می‌شود تا پس از بازگشت به خانواده و جامعه بتوانند از آن بهره ببرند.


فیروزفر در پایان در پاسخ به این پرسش که چه اقداماتی انجام داده‌اید تا پس از پایان این دوره برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای زنان سرپرست خانوار تداوم یابد، اظهارکرد: قصد داریم چشم‌اندازی را تدوین کنیم که در دوره‌های بعدی شهرداری تهران نیز توانمندسازی زنان سرپرست خانوار ادامه پیدا کند. در این جهت باید هم از ظرفیت سازمان‌های مردم‌نهاد و هم دستگاه‌های دولتی بهره ببریم.منبع:خبرگزاری ایسنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :