موضوعات ‌مرتبط: ورزشی ورزشی

a/93060 :کد

0

شکایت از باشگاه پرسپولیس یکی پس از دیگری

  چهارشنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۶:۳۸
تعداد بازدید : ۲۲۴   
 تحلیل ایران -شکایت از باشگاه پرسپولیس یکی پس از دیگری

۳ پرونده شکایت از پرسپولیس که این روزها به جریان افتاده است دستپخت ۳ مدیر مختلف در این باشگاه بوده است.

 

3 پرونده شکایت از پرسپولیس که این روزها به جریان افتاده است دستپخت 3 مدیر مختلف در این باشگاه بوده است.

 
به گزارش تحلیل ایران، باشگاه پرسپولیس این روزها درگیر 3 پرونده شکایت است که از جانب بازیکنان و مربی سابق این تیم و به خاطر عدم دریافت مطالباتشان از این باشگاه به جریان افتاده است.نکته جالب در اینجا این است که این 3 شاکی پرسپولیس با 3 مدیر مختلف قراردادهای عجیب و پر حرف و حدیث امضا کرده‌اند.مایکل اومانیا مدافع کاستاریکایی پرسپولیس که با این تیم قرارداد 220 هزار یورویی امضا کرده است و این روزها جزو شاکیان پرسپولیس است، شنیده می‌شود برخی از بندهای قرارداد اومانیا باعث تعجب و خنده مسئولان پرسپولیس شده است. قرارداد اومانیا را علیرضا رحیمی مدیر پیشین پرسپولیس امضا کرده است.
 
تادئو مهاجم برزیلی پرسپولیس که به دلیل اضافه وزن زیادش به سوژه وقت رسانه‌ها تبدیل شده بود و از نظر فنی هم کار خاصی نتوانست برای این تیم بکند. قرارداد تادئو با پرسپولیس 320 هزار یورو بوده است که در زمان علی‌اکبر طاهری، سرپرست کنونی پرسپولیس بسته شده است که این روزها به خاطر شکایت از پرسپولیس برای این باشگاه دردسرساز شده است.میزان نوشت: و اما مهم‌ترین و سنگین‌ترین شکایت این‌روزها از پرسپولیس که به جریان افتاده است، قرارداد مانوئل ژوره، سرمربی پرتغالی پیشین پرسپولیس است. مانوئل ژوزه که مبلغ قراردادش با پرسپولیس 1 میلیون و 400 هزار یورو بوده است، متممی در قراردادش لحاظ شده بود که آن‌هم 1 میلیون و 400 هزار یورو به قراردادش اضافه می‌کرد و حالا باشگاه پرسپولیس باید چنین مبلغ سنگینی را به ژوزه پرداخت کند.

به این ترتیب آن‌چه به نظر می‌رسد این است که تغییر مدیریت در باشگاه پرسپولیس در سال‌های اخیر هیچ کمکی به بهبود اوضاع این تیم نکرده است و هرکدام از مدیران این باشگاه به نوعی با قراردادهای مسأله دار و پر حرف و حدیث برای این باشگاه دردسر ساز شده اند.


 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :