موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/94166 :کد

0

شهادت یک فلسطینی دیگر توسط صهیونیست‌ها در نابلس

  چهارشنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۸:۳۷
تعداد بازدید : ۱۵۸   
 تحلیل ایران -شهادت یک فلسطینی دیگر توسط صهیونیست‌ها در نابلس

نظامیان رژیم صهیونیستی در ادامه جنایت‌های خود علیه فلسطینیان، یک جوان فلسطینی دیگر را در نزدیکی شهرک «یتسهار» واقع در نابلس به شهادت رساندند.

نظامیان رژیم صهیونیستی در ادامه جنایت‌های خود علیه فلسطینیان، یک جوان فلسطینی دیگر را در نزدیکی شهرک «یتسهار» واقع در نابلس به شهادت رساندند.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرگزاری سما، نظامیان رژیم صهیونیستی یک جوان فلسطینی را در نزدیکی شهرک یتسهار به بهانه حمله با سلاح سرد به این نظامیان، به شهادت رساندند.

 

ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شد که یک گروه از نیروهای ارتش هدف پرتاب سنگ از سوی چند جوان فلسطینی که سوار خودرو بودند، قرار گرفت و پس از تعقیب خودروی آنها توانستند سه جوان را بازداشت کنند اما نفر چهارم با چاقو به سمت یکی از نظامیان حمله کرد و آنها نیز به سمت وی تیراندازی کردند.

 

این در حالی است که سرزمین فلسطین از اوایل اکتبر سال گذشته تا کنون شاهد آغاز انتفاضه قدس و درگیری بین جوانان فلسطینی و نظامیان صهیونیست است و رژیم صهیونیستی از آغاز انتفاضه قدس با اتخاذ تصمیمات و اقدامات مختلف تلاش کرده است جلوی انتفاضه قدس و موج عملیات های مقاومتی فلسطینیان در اراضی اشغالی فلسطین را بگیرد، اما همه این تلاش‌ها به شکست انجامیده است و این انتفاضه همچنان ادامه دارد و خواب راحت را از چشمان مقامات صهیونیست گرفته است.

 

منبع:تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :