موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست خارجی

a/94180 :کد

0

ابراز همدردی ایران با حادثه دیدگان زلزله ایتالیا

  چهارشنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۹:۵۹
تعداد بازدید : ۲۰۵   
 تحلیل ایران -ابراز همدردی ایران با حادثه دیدگان زلزله ایتالیا

سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن اعلام مراتب همدردی مردم و دولت ایران با ملت و دولت ایتالیا، برای مصدومان و مجروحان این سانحه، آرزوی سلامتی و بهبودی کرد.

سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن اعلام مراتب همدردی مردم و دولت ایران با ملت و دولت ایتالیا، برای مصدومان و مجروحان این سانحه، آرزوی سلامتی و بهبودی کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران، بهرام قاسمی سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه‌ای وزارت امور خارجه از وقوع زلزله در مناطق مرکزی ایتالیا ابراز تاسف نمود.

 

وی همچنین کشته و زخمی شدن تعدادی از شهروندان این کشور در اثر حادثه دلخراش زلزله را به مردم و دولت ایتالیا و بازماندگان این واقعه تسلیت گفت.

 

سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن اعلام مراتب همدردی مردم و دولت ایران با ملت و دولت این کشور، برای مصدومان و مجروحان این سانحه، آرزوی سلامتی و بهبودی نمود.

 

گزارش‌ها از رسیدن شمار تلفات زلزله ایتالیا به 73 نفر خبر می‌دهند و با توجه به زیر آوار ماندن تعداد دیگری از شهروندان، احتمال افزایش تعداد تلفات این زلزله وجود دارد.

 

سازمان زمین شناسی آمریکا از وقوع زلزله سهمگین 6.2 ریشتری در اوایل امروز چهارشنبه در مناطق مرکزی ایتالیا در نزدیکی شهر نورسیا خبر داد.

 

سازمان زمین شناسی آمریکا اعلام کرد: شدت زلزله در نزدیکی شهر نورسیا در 170 کیلومتری شهر رم پایتخت ایتالیا به حدی بوده است که ساکنان رم از خواب بیدار شده اند. این زلزله در ساعت 3 و 36 دقیقه صبح امروز رخ داده است.

 

منبع:تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :