موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/94225 :کد

0

گلکسی نوت ۷ سامسونگ را شوکه کرد

  پنجشنبه ۰۴ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۳:۰۵
تعداد بازدید : ۱۵۳   
 تحلیل ایران -گلکسی نوت ۷ سامسونگ را شوکه کرد

تقاضای بالا برای گلکسی نوت ۷ سامسونگ را شوکه کرد؛ دستور برای افزایش تولید

پرچمداران کمپانی سامسونگ همواره در آغازین روزهای عرضه، با استقبال قابل توجهی از سوی علاقه‌مندان رو به رو می شوند و همانطور که پیش‌بینی می شود اسمارت فون جدید این شرکت یعنی گلکسی نوت 7 نیز از این قاعده مستثنی نیست.

 

به گزارش تحلیل ایران ،  اسمارت فونی که با قابلیت ها و مشخصه های فنی قدرتمند خود توانسته به خوبی خود را در دل طرفداران گوشی های هوشمند جا کند و به نظر نمی رسد که سامسونگ بتواند به این حجم بالای تقاضا، حداقل در چند هفته ابتدایی عرضه به خوبی پاسخ دهد.


بر اساس آخرین گزارش ها، فروش سریع و فراتر از تصور گوشی گلکسی نوت 7 در بازارهای جهانی، فشار مضاعفی را بر زنجیره تامین و شرکت های تولیدکننده قطعات این گوشی وارد کرده است.

شنیده ها حاکی از این است که مسئولین سامسونگ به برخی شرکت های زیرمجموعه، دستور افزایش تولید را صادر کرده اند و پیش بینی می شود که تاخیر در عرضه این گوشی در برخی کشورهای اروپایی به زودی برطرف شود.

این شرکت در گذشته نیز چنین وضعیتی را تجربه کرده و به اعتقاد کارشناسان، این مشکل با افزایش ظرفیت تولید برطرف خواهد شد.


در همین رابطه، تحلیلگران پیش بینی کرده اند که سامسونگ بتواند 15 میلیون گوشی گلکسی نوت 7 را تا پایان سال جاری به فروش برساند که می تواند رقم قابل توجهی باشد چرا که این شرکت در سال 2015 توانست تنها 9 میلیون گوشی گلکسی نوت 5 را به فروش برساند.

سامسونگ امیدوار است که با این گوشی بتواند رکورد فروش گوشی های هوشمند خود را جابجا کند که البته با توجه به قابلیت ها و مشخصه های فنی این گوشی، دستیابی به این هدف، چندان هم دور از ذهن نیست.


منبع:تابناک

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :