موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی روابط عمومی

a/94242 :کد

0

تقدیم پیش نویس قانون جامع روابط‌ عمومی ایران به مجلس

  پنجشنبه ۰۴ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۶:۱۱
تعداد بازدید : ۲۳۴   
 تحلیل ایران -تقدیم پیش نویس قانون جامع روابط‌ عمومی ایران به مجلس

خانه روابط عمومی ایران در جلسات مستمر خود و با همکاری اعضایش پیش نویس قانون جامع روابط عمومی ایران را تهیه و قرار است بزودی تقدیم کمیسیون فرهنگی مجلس کند.

 

 

 

خانه روابط عمومی ایران در جلسات مستمر خود و با همکاری اعضایش پیش نویس قانون جامع روابط عمومی ایران را تهیه و قرار است بزودی تقدیم کمیسیون فرهنگی مجلس کند.

 
 
 
 

به گزارش تحلیل ایران، پیش نویس قانون جامع روابط عمومی ایران از سوی خانه روابط‌ عمومی ایران تهیه شد.


در این پیش نویس که قرار است بزودی و در آینده‌ای نزدیک در جلسه‌ای با اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی به آنان تقدیم شود و پس از بحث و بررسی اعضای خانه ملت در صحن علنی مجلس به تصویب برسد.


خبرنگار فارس نوشت: هوشمند سفیدی دبیر و سخنگوی خانه روابط عمومی ایران ضمن تقدیر و تشکر از کمیسیون فرهنگی مجلس برای در دستور کار قرار دادن بررسی پیش نویس قانون روابط عمومی ایران در این کمیسیون گفت: بیش از 6 ماه زمان صرف نهایی شدن این پیش نویس شده و در طول این مدت اعضای خانه روابط عمومی ایران بارها مباحث این پیش‌ نویس را تجزیه و تحلیل و کردند .


وی با بیان اینکه 3 سال پیش نیز خانه روابط عمومی ایران در جلسات ویژه با مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی پیش نویس مذکور را بررسی کرده بودند اما نهایی نشده بود افزود: تصویب قانون روابط عمومی ایران آرزوی دیرینه فعالان این حوزه و عرصه است.


سخنگو و دبیر خانه روابط عمومی ایران با تاکید بر اینکه در این پیش نویس مجموعه دیدگاه‌ها،‌ خواسته‌ها و آرزوهای فعالان عرصه روابط عمومی مندرج است اظهار داشت: از زمان به وجود آمدن روابط عمومی ‌ها در ایران بیش از 10 قانون و دستورالعمل صادر شده که همگی آنها توصیه‌ای بوده است. در حالی که پیش نویس قانون روابط عمومی ایران ضمن تاکید بر توسعه این حوزه قدم اول را برای ضابطه‌مند شدن ابلاغیه‌ها و دستورالعمل‌های قبلی برداشته است.


سفیدی با بیان اینکه در صورت تصویب قانون روابط عمومی ایران، جمهوری اسلامی تنها کشوری در جهان است که قانون اختصاصی و ضابطه‌مند در روابط عمومی دارد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :