موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست خارجی

a/94326 :کد

0

دشمن هر روز با نقشه جدید وارد می‌شود

  پنجشنبه ۰۴ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۵:۲۴
تعداد بازدید : ۲۱۷   
 تحلیل ایران -دشمن هر روز با نقشه جدید وارد می‌شود

یکی از مراجع عظام تقلید گفت: دشمن برای انحراف جوانان برنامه‌ریزی کرده ‌و یکی از راه‌های نفوذ فضای مجازی است.

یکی از مراجع عظام تقلید گفت: دشمن برای انحراف جوانان برنامه‌ریزی کرده ‌و یکی از راه‌های نفوذ فضای مجازی است.

 

به گزارش تحلیل ایران، آیت الله مکارم شیرازی ظهر امروز در دیدار امام جمعه، فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان بیجار که در مدرسه علمیه امام سجاد (ع) برگزار شد، اظهار داشت: امام علی (ع) فرمودند که دنیا سرایی است که مشکلات زیادی برای انسان به همراه دارد که راه حل مقابله با مشکلات صبر است.

 

مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه ایمان به خدا تنها راه مقابله با مشکلات و سختی‌های زندگی است، افزود: اگر ایمان آمیخته به صبر نباشد هیچ فائده‌ای ندارد، کسانی در مشکلات و حوادث زندگی موفق‌تر هستند که از حجم مشکلات نترسند.

 

آیت الله مکارم شیرازی بیان کرد: نباید در برابر حوادث انفعالی برخورد کرد، خدا به مومنان و پیامبران وعده یاری و پیروزی داده است و این هم حتمی است.

 

وی با اشاره به تهاجم فرهنگی و لزوم مقابله با آن بیان کرد: دشمن برای انحراف جوانان برنامه‌ریزی کرده است و یکی از راه‌های نفوذ فضای مجازی است.

 

استاد سطوح عالی حوزه علمیه عنوان کرد: فضای مجازی در اختیار دشمن است و از این طریق جوانان ما را از لحاظ فکری تغذیه می‌کند که باید با هوشیاری کامل دشمن را در رسیدن به اهدافش ناکام کنیم.

 

آیت‌الله مکارم‌شیرازی با بیان اینکه اگر قصد داریم عزیز و سربلند باشیم دنیا پرستان و استکبار مزاحم می‌شوند، گفت: مشکلات دشمن برای ملت ایران پایان ندارد و هر روز موضوعی نظیر حقوق بشر و مسائل هسته‌ای را بهانه می‌کنند و می‌خواهند برده آنها شویم و خواسته‌های آنها هم پایان ناپذیر است.

 

مرجع تقلید شیعیان با تاکید بر هوشیاری و مراقبت در برابر نقشه‌های دشمن تصریح کرد: دشمن هر روز با نقشه جدید وارد می‌شود که با مدیریت مقام معظم رهبری و ایستادگی ملت ایران تاکنون این فتنه‌ها خنثی شده است.

 

وی وحدت را عامل پیروزی ملت‌های مسلمان دانست و عنوان کرد: اگر این اصول مهم را رعایت کنیم قطعاً پیروزی از آن ملت های مسلمان و جامعه اسلامی است.

 

منبع:تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :