موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/94397 :کد

0

مکاتبات وزرات علوم باکمیسیون آموزش مجلس درباره پرونده فریدون

  پنجشنبه ۰۴ شهریور ۱۳۹۵ — ۲۲:۴۲
تعداد بازدید : ۲۰۷   
 تحلیل ایران -مکاتبات وزرات علوم باکمیسیون آموزش مجلس درباره پرونده فریدون

رییس کمسیون آموزش مجلس، در مورد آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده تحصیلی حسین فریدون، توضیح داد.

رییس کمسیون آموزش مجلس، در مورد آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده تحصیلی حسین فریدون، توضیح داد.

 

به گزارش تحلیل ایران، "محمدمهدی زاهدی" رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی، با اشاره به آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده تحصیلی "حسین فریدون" مشاور رئیس جمهور در این کمیسیون اظهار داشت: گزارشی از سوی وزیر علوم به دستمان رسیده است؛ این گزارش به کمیته آموزش عالی کمیسیون ارسال شده است و اگر لازم باشد، پس از بررسی و نظر کارشناسی، اقدام لازم صورت می‌گیرد.

 

وی درباره جزئیات گزارش وزیر علوم به کمیسیون آموزش مجلس گفت: موارد مندرج در این گزارش، تقریباً همان مسائلی بوده که در رسانه‌ها آمده است. در این گزارش آمده که حسین فریدون، در آزمونی که به طور سراسری برگزار شده، برای دانشگاه گیلان در دوره شبانه، نمره قابل قبول برای مصاحبه آورده است.

 

زاهدی ادامه داد: حسین فریدون به این دانشگاه نمی‌رود و دانشگاه شهید بهشتی در همان سال، مجوزی را اخذ کرده که پردیس این دانشگاه، آزمون مجزایی را برای وی برگزار کند. 

 

وی اضافه کرد: از سازمان سنجش استعلام می‌شود که آیا آن نمره‌ای که حسین فریدون برای دانشگاه گیلان گرفته، قابل اعمال برای پردیس شهید بهشتی است یا خیر که این سازمان(سنجش) با این امر موافقت می‌کند.

 

رئیس کمیسیون آموزش مجلس عنوان کرد: حسین فریدون، بعد از آن در روند بررسی صلاحیت علمی و مصاحبه دانشگاه شهید بهشتی قرار گرفته و مورد تأیید قرار می‌گیرد.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :