موضوعات ‌مرتبط: فناوری موبایل

a/94407 :کد

0

Photos گوگل ۵۰۰ میلیون بار دانلود داشته است

  جمعه ۰۵ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۰:۲۱
تعداد بازدید : ۲۶۲   
 تحلیل ایران -Photos گوگل ۵۰۰ میلیون بار دانلود داشته است

اپلیکیشن Photos گوگل به رکورد ۵۰۰ میلیون بار نصب دست یافت

در حال حاضر تعداد زیادی اپلیکیشن وجود دارد که کاربران می توانند دانلود کرده و بر روی گوشی های اندرویدی خود نصب کنند و با استفاده از آنها عکس های خود را سر و سامان دهند. اما به نظر می رسد که Google Photos یکی از محبوب ترین این اپلیکیشن هاست، که البته با توجه به امکاناتی که در اختیار کاربران قرار می دهد خیلی هم تعجب آور نیست. این اپلیکیشن بطور مرتب بروزرسانی می شود و در اکثر این بروزرسانی ها قابلیت های جدیدی به آن اضافه می شود.

 

 به گزارش  تحلیل ایران  با توجه به آمار و ارقام باید گفت که این اپلیکیشن در حال حاضر 500 میلیون بار بر روی دستگاه های اندرویدی نصب شده است. قطعا این اپلیکیشن از محبوبیت بالایی برخوردار است، اما بگذارید آن را از منظر دیگری هم بنگریم. این اپلیکیشن سال گذشته و در جریان کنفرانس I/O گوگل معرفی شد.


چنین پیشرفتی در عرض یک سال و چند ماه و دستیابی به رکورد 500 میلیون بار نصب، بسیار قابل توجه است. سال گذشته در ماه اکتبر و فقط 4 ماه پس از معرفی، این اپلیکیشن بر روی دستگاه های 100 میلیون کاربر فعال نصب شده بود. این عدد در ماه مه امسال به 200 میلیون افزایش یافت که دقیقا یک سال از زمان عرضه آن می گذشت.


البته موضوعی که باید به آن اشاره کنیم این است که این اپلیکیشن اغلب بصورت پیش فرض بر روی دستگاه های اندرویدی نصب است. پس با توجه به فروش نسبتا زیاد این دستگاه ها، این آمار خیلی هم شوکه کننده نیست.


در عین حال Android System Webview نیز به همین آمار نصب دست یافته است که البته این اپلیکیشن هم بصورت پیش فرض بر روی گوشی های اندرویدی نصب است. این دو اپلیکیشن حالا باید بتوانند از مرز یک میلیارد تصب عبور کنند که با توجه به روند فعلی گوگل فوتوز باید تا پایان سال 2017 به این تعداد دست یابد.

 

منبع:تابناک

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :