موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی اقتصاد مقاومتی

a/94430 :کد

0

کسب‌وکارهای کوچک یکی از عوامل مهم در اقتصاد مقاومتی است

  جمعه ۰۵ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۳:۴۲
تعداد بازدید : ۲۲۹   
 تحلیل ایران -کسب‌وکارهای کوچک یکی از عوامل مهم در اقتصاد مقاومتی است

رئیس بنیاد نخبگان چهارمحال و بختیاری گفت: کسب‌وکارهای کوچک از عوامل مهم موفقیت تحقق اقتصاد مقاومتی خواهد بود.

رئیس بنیاد نخبگان چهارمحال و بختیاری گفت: کسب‌وکارهای کوچک از عوامل مهم موفقیت تحقق اقتصاد مقاومتی خواهد بود.

 

به گزارش تحلیل ایران مجتبی بنیادیان اظهار کرد: امروز کسب‌وکارهای کوچک و متکی بر دانش و مهارت از عوامل اصلی در تحقق اقتصاد مقاومتی محسوب می‌شوند.

 

رئیس بنیاد نخبگان چهارمحال و بختیاری افزود: توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان و برندسازی برای محصولات تولیدی از اهمیت فراوانی برخوردار است و باید برای بازاریابی اقدامات جدی صورت گیرد.

 

وی با اشاره به نقش اثرگذار نخبگان و استعدادهای برتر در تحقق اقتصاد مقاومتی بیان داشت: پارک علم و فناوری، بنیاد نخبگان و مراکز رشد و همچنین مراکز شتاب‌دهی دانشگاه‌ها در توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان تأثیر بسزایی دارند.

 

 بنیادیان با اشاره به اهمیت فرهنگ‌ دانش‌بنیان و تأثیرات آن در تحقق اقتصاد مقاومتی گفت: لازم است برای تحقق اهداف توسعه‌ای از توان شرکت‌های دانش‌بنیان و ایده‌های خلاقانه استفاده شود.

 

رئیس بنیاد نخبگان چهارمحال و بختیاری با اشاره به اردوهای جهادی و اهمیت این اردوها در اقتصاد مقاومتی عنوان کرد: تقویت و هدفمندسازی اردوهای جهادی برای بهره‌مندی از توان و استعداد جوانان از دیگر اقداماتی است که کشور را در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی یاری می‌کند.

 

بنیادیان با بیان اینکه ارائه طرح‌های مختلف از سوی افراد مستعد راهکاری برای استفاده از ایده‌‌های نوآورانه خواهد بود، افزود: تکیه بر توانمندی‌های داخلی و تبدیل علم به ثروت در تحقق اقتصاد مقاومتی نقش اساسی دارد.

 

 

منبع : خبرگزاری فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :