موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست خارجی

a/94542 :کد

0

عربستان و صهیونیست‌ها به منافقان مفلوک و خبیث روی آورده‌اند

  جمعه ۰۵ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۷:۵۶
تعداد بازدید : ۱۶۵   
 تحلیل ایران -عربستان و صهیونیست‌ها به منافقان مفلوک و خبیث روی آورده‌اند

وزیر دادگستری با بیان اینکه امروز عربستان و صهیونیستها به منافقان مفلوک وخبیث روی آورده‌اند، گفت: دشمنان ما پیوسته در تلاش‌اند تا به ما و استعدادهایمان لطمه بزنند.

وزیر دادگستری با بیان اینکه امروز عربستان و صهیونیستها به منافقان مفلوک وخبیث روی آورده‌اند، گفت: دشمنان ما پیوسته در تلاش‌اند تا به ما و استعدادهایمان لطمه بزنند.

 

به گزارش تحلیل ایران حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی ظهر امروز در جمع نمازگزاران جمعه همدان با تبریک هفته دولت اظهار داشت: در هفته دولت باید یاد و خاطره شهیدان گرانقدر عرصه تلاش و خدمت و غمخواری ملت ایران یعنی شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشت.

 

وی با ابراز خوشحالی و خرسندی از حضور در دارالمومنین همدان گفت: لازم است روز همدان را که مصادف با سالروز میلاد فیلسوف و پزشک نامدار بوعلی سینا است را تبریک عرض کنم.

 

پورمحمدی با بیان اینکه ایام هفته دولت مصادف است با شهادت شهیدان رجایی و باهنر که توسط خبیث‌ترین و منفورترین انسانهای دوران ما یعنی منافقان کوردل به شهادت رسیدند افزود: منافقان با انقلاب مردم، فرهنگ مردم، سرمایه‌های مردم و شخصیت‌های مردم در افتادن و بزرگترین جنایات را علیه مردم عزیز ایران انجام دادند.

 

وی گفت: منافقان کوردل با دشمنان ملت ایران همراه شدند خوبان این کشور را به شهادت رساندند که اگر بخواهیم جنایات این قوم بدکار را برشماریم حجم بسیار زیادی خواهد داشت چراکه بسیاری از مشکلاتی که در سال‌های اخیر در بحث انرژی هسته‌ای برای ایران پیش آمد به سبب دروغها و پرونده‌سازی‌هایی بوده که منافقین انجام دادند و به مجامع جهانی ارائه کردند و دشمنان علیه ایران استفاده کردند.

 

وزیر دادگستری با بیان اینکه امروز عربستان و صهیونیستها به منافقان مفلوک وخبیث روی آورده‌اند تا از این عنصر مرده علیه نظام اسلامی بتوانند حرکتی انجام دهند، اظهار داشت: دشمنان ما پیوسته در تلاش‌اند تا به ما و استعدادهایمان لطمه بزنند اما ملت ما بر آرمان‌هایش استوار مانده و انقلاب در مسیر صحیح خود حرکت می‌کند.

 

پورمحمدی بابیان اینکه شعارهای انقلاب را فراموش نکرده‌ایم و راه و مسیر امام و شهدا را ادامه می‌دهیم، گفت: مردم ما گمراه نشده‌اند و مسیر انقلاب را حفظ کرده‌اند و به همین سبب دشمن درصدد انتقام است.

 

وزیر دادگستری با تأکید بر اینکه اگر دشمن ما را ضعیف و در مشکلات غرق ببیند، وقت خود را برای ما صرف نمی‌کند، ادامه داد: در حال حاضر بیشترین طراحی‌ها و توطئه‌ها علیه ایران به کار گرفته می‌شود چراکه با اقتدار در حال حرکت هستیم.

 

پورمحمدی بابیان اینکه دشمنان باکسی که تأثیرگذار است و قدرت تعیین‌کنندگی دارد به مقابله برمی‌خیزند، گفت: دشمنان امروز با ملت ایران و رهبری انقلاب دشمنی دارند چراکه انقلاب اسلامی ایران نقش‌آفرین و تأثیرگذار است.

 

وی با اشاره به سخنان رئیس‌جمهور آمریکا مبنی بر اینکه تحریم‌های فلج‌کننده‌ای علیه ایران وضع کرده‌ایم اما ملت ایران مقاوم است، گفت: مقاومت مردم ایران باعث شد دشمنان از اتهامات خود دست‌بردارند چراکه ملت ایران سر تعظیم فرونیاورد.

 

وی با تأکید بر اینکه در مسئله برجام طرف مقابل فقط برای چانه‌زنی سیاسی برجام را امضا نکرد بلکه اقتدار مردم ایران سبب امضا برجام شد، گفت: اکنون‌که برجام امضا شده طرف مقابل باید پای تعهدات خود که آن‌ها را امضا کرده بماند.

 

وی به وجود بیکاری، گرانی و کمبود در کشور اشاره کرد و بابیان اینکه باوجود تمام این شرایط سر خم نکردیم و کشور از پای درنیامد، گفت: دشمن برای ناامن کردن کشور تلاش می‌کند اما موفق نیست.

 

وزیر دادگستری به کنترل ترورها به یمن وجود نیروهای سپاه، بسیج، اطلاعات، نیروی انتظامی وقضایی اشاره کرد و گفت: با توجه به تغییر دوسوم نمایندگان مجلس در دور جدید انتخابات در آرامش کامل اتفاق افتاد که این امر نشان دهنده اقتدار سیاسی ایران است.

 

منبع:تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :