موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/94566 :کد

0

شهادت یک فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست

  جمعه ۰۵ شهریور ۱۳۹۵ — ۲۱:۵۳
تعداد بازدید : ۱۹۶   
 تحلیل ایران -شهادت یک فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست

یک جوان فلسطینی روز جمعه در تیراندازی نظامیان صهیونیست در کرانه باختری اشغالی به شهادت رسید.

یک جوان فلسطینی روز جمعه در تیراندازی نظامیان صهیونیست در کرانه باختری اشغالی به شهادت رسید.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از فلسطین الیوم، یک جوان فلسطینی ظهر جمعه به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست در ورودی غربی منطقه «سلواد» در شرق رام الله واقع در کرانه باختری به شهادت رسید.

 

منابع محلی اعلام کردند که این جوان فلسطینی ۳۸ ساله و «ایاد زکریا حامد» نام داشت. صهیونیست ها مدعی شدند که این فلسطینی به سمت نظامیان صهیونیست آتش گشوده و سپس مورد اصابت گلوله آنها قرار گرفته است.

 

در همین حال شاهدان عینی اعلام کردند که این جوان فلسطینی در حالی که در داخل خودروی خود بود مورد اصابت گلوله نظامیان صهیونیست قرار گرفت. «ماهر ثلجی» عضو شهرداری منطقه سلواد اظهار داشت که این شهید فلسطینی پدر سه کودک بوده و در پی اصابت ۴ گلوله به شهادت رسید.

 

جمعیت هلال احمر فلسطین از ممانعت نظامیان صهیونیست از دسترسی عوامل این جمعیت به شهید فلسطینی مذکور به منظور ارائه کمک و درمان و ادامه خونریزی وی تا مرگ خبر داد.

 

با شهادت این جوان فلسطینی شمار شهدایی که از ابتدای سال میلادی جاری به دست نظامیان صهیونیست به شهادت رسیده اند به ۹۱ شهید افزایش یافت. این در حالی است که از ابتدای انتفاضه قدس در ابتدای ماه اکتبر ۲۰۱۵ تاکنون ۲۳۶ فلسطینی شهید شده اند.

 

منبع:مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :