موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/94583 :کد

0

پهپاد روسی باعث ترس تل آویو شد

  شنبه ۰۶ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۰:۵۸
تعداد بازدید : ۳۸۴   
 تحلیل ایران -پهپاد روسی باعث ترس تل آویو شد

پرواز یک پهپاد ساخت روسیه بر فراز، فلسطین اشغالی سبب شده است تا تل آویو به شدت نگران شده و برای پیشگیری از هر گونه خطری از مسکو کمک بخواهد.

پرواز یک پهپاد ساخت روسیه بر فراز، فلسطین اشغالی سبب شده است تا تل آویو به شدت نگران شده و برای پیشگیری از هر گونه خطری از مسکو کمک بخواهد.

 

به گزارش تحلیل ایران ، وب سایت روزنامه ایزوستیا نوشته است روسیه به اسرائیل پیشگیری از حوادث بر فراز بلندیهای جولان را پیشنهاد خواهد کرد.


براساس این گزارش نظامیان روسیه در قبال درخواست اسرائیل، پیشنهاد کرده اند تا این رژیم توافقی را در خصوص تدابیر اضافی امنیتی در مناطق بلندیهای جولان با روسیه به عمل آورد.


در این راستا آنها پروتکل ویژه ای را که از حوادث پیشگیری می کنند تهیه کرده و در اختیار اسرائیلی ها قرار خواهند داد. 


دلیل این پیشنهاد پرواز ناگهانی یک فروند پهپاد ساخت روسیه در آسمان اسرائیل است که نیروهای پدافندی محلی نتوانستند حتی با کمک تسلیحات جدید آمریکایی آن را نابود سازند.این موضوع به شدت تلاویو را نگران کرده است.


ایزوستیا نوشته است هنوز مشخص نیست این پهپاد را چه کسی به پرواز درآورده است اما قابل حدس است که چه نیروهایی می‌توانند این کار را کرده باشند.


بنا به گزارش منبع اطلاعاتی در محافل دیپلماسی، سند جدید شامل شمار زیادی از تدابیر فنی جهت پیشگیری از وقوع حادثه با حضور نظامیان روسی، سوری و اسرائیلی در بلندیهای جولان می شود.

 

منبع: خبر آنلاین

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :