موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/94597 :کد

0

در آیفون بعدی از دکمه هوم نخواهد بود

  شنبه ۰۶ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۲:۳۹
تعداد بازدید : ۱۹۷   
 تحلیل ایران -در آیفون بعدی از دکمه هوم نخواهد بود

در آیفون سال بعد خبری از دکمه هوم نخواهد بود

کمتر از یک ماه آغاز کنفرانس اختصاصی اپل برای رونمایی از جدیدترین آیفون های این شرکت باقی مانده و در کنار شایعات و خبرهای منتشر شده در خصوص گوشی های امسال اپل، هر از چند گاهی، خبری نیز در خصوص گوشی های سال بعد یعنی 2017 این شرکت منتشر می شود که می تواند برای طرفداران iOS جالب توجه باشد.

 

به گزارش تحلیل ایران، دکمه هوم که حدوداً 10 سالی می شود که مهمان گوشی های آیفون است، در مدل های2017 این گوشی ها برداشته خواهد شد.


البته تحقق این شایعه، چندان هم دور از ذهن نیست چرا که اخیراً شنیده شده که به مناسبت دهمین سال عرضه گوشی های آیفون، شرکت اپل قصد دارد تا گوشی های سال 2017 خود را مجهز به نمایشگرهای OLED روانه بازار کند و به نظر می رسد که این تغییر یعنی برداشتن دکمه هوم نیز در این گوشی ها اعمال شود.

شایعه ای که اگر به واقعیت تبدیل شود می تواند وجه تمایز گوشی های این شرکت با سایر محصولات مشابه موجود در بازار باشد و کاربر لذت کار با اسمارت فونی را تجربه کند که چیزی جز یک ورقه شیشه، در قسمت جلویی گوشی نمی بیند.

البته این ها تنها تغییرات مورد انتظار در آیفون های 2017 نخواهند بود و همانطور که چند روز قبل در خبرها خواندید یکی از این مدل ها را با نمایشگر منحنی یعنی شبیه به نمایشگر گوشی گلکسی اس 7 اج عرضه خواهد کرد. گفته می شودکه شرکت سامسونگ، تامین کننده نمایشگرهای OLED منحنی برای استفاده در این گوشی خواهد بود.

برای آن دسته از افرادی که اطلاعات چندانی را در خصوص تغییرات مورد انتظار در آیفون 7 در اختیار ندارند، باید بگوییم که از میان این تغییرات می توان به مواردی همچون حذف جک 3.5 میلیمتری هدفون، مجهز بودن به دوربین پشتی دوگانه، ارتقای رم به 3 گیگابایت وهمچنیندکمه هوم حساس به فشار اشاره کرد.

 

منبع:تابناک

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :