موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/94601 :کد

0

اپلیکیشن جدید برای اپل

  شنبه ۰۶ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۳:۰۸
تعداد بازدید : ۱۶۳   
 تحلیل ایران -اپلیکیشن جدید برای اپل

اپلیکیشن جدید اپل رقیبی برای اسنپ‌چت خواهد بود

جدیدترین گزارش ها حاکی از این است که مهندسان کمپانی اپل در حال توسعه و ساخت اپلیکیشنی ویژه اشتراک و ویرایش ویدیو هستند که شباهت زیادی به اسنپ چت دارد و به کاربران گوشی های آیفون این امکان را می دهد تا در کمترین زمان ممکن، ویدیوهای خود را ضبط و فیلترهای دلخواه را اعمال کرده و با سایر کاربران به اشتراک بگذارند.

 

به گزارش تحلیل ایران، گفته می شود که این اپلیکیشن به گونه ای طراحی شده است که کاربران می توانند به راحتی و با یک دست با آن کار کنند و تمامی این مراحل یعنی از لحظه شروع ضبط ویدیو تا اشتراک گذاری، در کمتر از یک دقیقه انجام خواهد شد.

 

در حال حاضر، اپلیکیشن های اسنپ چت و اینستاگرام جزو محبوب ترین شبکه های اجتماعی اشتراک ویدیو محسوب می شوند و حال اپل قصد دارد تا فعالیت کاربران گوشی های آیفون در این زمینه را که تعدادشان کم هم نیست، بر روی پلتفرم خود بیاورد.

 

به گزارش بلومبرگ، این اپلیکیشن به صورت مستقل کار خواهد کرد اما می تواند به عنوان یکی از قابلیت ها، به اپلیکیشن دوربین گوشی های آیفون نیز اضافه شود.

 

البته شرکت اپل، پیش‌تر نیز سابقه کار بر روی چنین پروژه هایی را در کارنامه دارد که بخش عمده ای از آن ها بنا به دلایل متعددی همچون برآورده نکردن انتظارات، نیمه کاره رها شده و به فراموشی سپرده شدند که این موضوع در خصوص این اپ نیز صدق می کند و ممکن است به سرنوشت پروژه های مشابه دچار شود. گفته می شود که در صورت گذراندن تمامی مراحل، این اپلیکیشن در سال 2017 آماده عرضه خواهد شد.

 

همچنین در گزارش بلومبرگ آمده است که شرکت اپل در حال کار بر روی ارتقای قابلیت های ویژگی Proactive Assistance است که به ارتباط نزدیک تر و بیشتر افراد به یکدیگر خواهد انجامید. اهالی کوپرتینو در تلاشند تا فعالیت های ارتباطی و اشتراک گذاری میان مخاطبان را به صورت هدفمند درآورند به طوری که افراد بتوانند تمامی پیام ها و یا ایمیل های مربوط به یک شخص را یک جا و در کنار هم مشاهده کنند.

 

چالش این روزهای اپل، ساخت برنامه هاییست که بتواند با استفاده از آن ها، رضایت هرچه بیشتر کاربران خود را به دست آورد و باید منتظر ماند و دید که آیا این اپلیکیشن شبیه به اسنپ چت، چگونه می تواند این شرکت را در دستیابی به اهداف مدنظر یاری کند.

 

 

منبع:تابناک

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :