موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست و امنیت

a/94702 :کد

0

رصد ۱۲۰۰ پایگاه نظامی آمریکا توسط پهپادهای ایرانی

  شنبه ۰۶ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۴:۲۴
تعداد بازدید : ۲۳۷   
 تحلیل ایران -رصد ۱۲۰۰ پایگاه نظامی آمریکا توسط پهپادهای ایرانی

سردار فضلی گفت: هزار و ۲۰۰ پایگاه نظامی آمریکا در اطراف‌واکناف کشور، به‌صورت لحظه‌ای توسط پهپادهای ایرانی رصد و کنترل می‌شود .

سردار فضلی گفت: هزار و ۲۰۰ پایگاه نظامی آمریکا در اطراف‌واکناف کشور، به‌صورت لحظه‌ای توسط پهپادهای ایرانی رصد و کنترل می‌شود و چنانچه موتور جنگنده‌ای به‌قصد ورود به مرزهای هوایی کشورمان روشن شود، با پاسخ حافظان امنیت ملی مواجه خواهد شد.


به گزارش تحلیل ایران، سردار علی فضلی جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین، آمادگی دفاعی جمهوری اسلامی را در عالی‌ترین سطح در ۳۷ سال گذشته دانست و اظهار داشت: امروز به پشتوانه طرح‌های خلاقانه و نخبگانی متخصصان جوان موشکی این مرزوبوم و در سایه توجهات حضرت ولی‌عصر(عج) و رهبری خردمندانه مقام معظم رهبری، توان بازدارندگی جمهوری اسلامی در سطحی است که تهدیدات دشمن را نه‌فقط در مرحله اجرا، بلکه در سطح پیشگیرانه خنثی می‌کند.


وی افزود: سطح تقابل جمهوری اسلامی با غرب دیگر محصور در یک‌میلیون و ۶۴۸ هزار کیلومترمربع خاک شریف ایران نیست؛ بلکه موشک‌های ما مرزهای امنیتی کشور را فراتر برده و امروزه دشمن لعین ملت، هزاران کیلومتر دورتر، در یمن و لبنان زمین‌گیر شده و زیر سایه زلزال‌ها و شهاب‌ها، برای شکستن سد دفاعی نظام اسلامی مذبوحانه تلاش می‌کند.


جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین در اظهارنظری بیان داشت: از سردار سرافراز سپاه اسلام، سردار جعفری پرسیده شده بود که اگر یک جنگنده اسرائیلی وارد ایران شود و قصد بمباران مراکز حساس کشور را داشته باشد، واکنش ایران چه خواهد بود؟ ایشان در پاسخ فرموده بودند که در بازگشت آن جنگنده، دیگر اسرائیلی روی نقشه باقی نخواهد بود که خلبان، هواپیمای خود را در فرودگاه بنشاند.


وی ادامه داد: من اینجا عرض کنم که فرمایش سردار جعفری، بسیار متواضعانه بود؛ چراکه پس از ۳۷ سال، امروز جمهوری اسلامی در شرایطی است که علاوه بر سرزمین‌های اشغالی رژیم منحوس صهیونیستی، هزار و ۲۰۰ پایگاه نظامی آمریکا در اطراف‌واکناف کشور، به‌صورت لحظه‌ای توسط پهپادهای ایرانی رصد و کنترل می‌شود و چنانچه موتور جنگنده‌ای به‌قصد ورود به مرزهای هوایی کشورمان روشن شود، با پاسخ حافظان امنیت ملی مواجه خواهد شد.


سردار فضلی همچنین عنوان کرد: حتی اگر بدخواهان ملت در مخیله خود، به نقض حریم مرزهای دریایی، هوایی و زمینی جمهوری اسلامی فکر کنند، در آتش خشم جان‌برکفان عرصه دفاع ملی خواهند سوخت؛ موضوع صحبت فراتر از انهدام رژیم صهیونیستی پس از حمله هوایی آنان است؛ ما هم‌اکنون درباره اقدامات پیشگیرانه و انهدام رژیم صهیونیستی پیش از حمله هوایی‌شان سخن می‌گوییم و برای تحقق این هدف، برنامه‌ریزی‌های مفصلی کرده‌ایم.

 

منبع: خبرگزاری دفاع مقدس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :