موضوعات ‌مرتبط: فناوری علم و فناوری

a/94991 :کد

0

کار اپل بر روی اپلیکینشی که عملکردی شبیه اسنپ چت دارد

  یکشنبه ۰۷ شهریور ۱۳۹۵ — ۲۳:۴۸
تعداد بازدید : ۱۹۴   
 تحلیل ایران -کار اپل بر روی اپلیکینشی که عملکردی شبیه اسنپ چت دارد

به نظر می‌رسد اپل در بخش نرم‌افزاری نیز برنامه‌های جاه‌طلبانه‌ای دارد. بلومبرگ در تازه‌ترین گزارش خود اعلام کرده است کوپرتینونشین‌ها روی اپلیکیشنی کار می‌کنند.

 

 

 

به نظر می‌رسد اپل در بخش نرم‌افزاری نیز برنامه‌های جاه‌طلبانه‌ای دارد. بلومبرگ در تازه‌ترین گزارش خود اعلام کرده است کوپرتینونشین‌ها روی اپلیکیشنی کار می‌کنند که به ابزار ویرایش ویدیو و به اشتراک‌گذاری تصاویر و ویدیوها مجهز شده و عملکردی شبیه اسنپ‌چت دارد.
به گزارش تحلیل ایران، مارک گورمن از بلومبرگ گزارش کرده است که اپل روی اپلیکیشنی کار می‌کند که عملکردی مشابه اسنپ‌چت دارد. گورمن می‌گوید اپل قصد دارد به کمک این اپلیکیشن به کاربران اجازه دهد ویدیوهای کوتاه خود را بر روی دستگاه‌های آیفون و آیپد ذخیره کرده و با اضافه کردن فیلترها و افکت‌های مختلف روی آن، مانند اسنپ‌چت و اینستاگرام، فایل‌های خود را به اشتراک بگذارند.


به گزارش بلومبرگ در واقع، نسخه‌ی اولیه این اپلیکیشن همانند تصاویر اینستاگرام، امکان ثبت ویدیوی کاربران در ابعاد مربعی را فراهم می‌کند. ویدیوها از طریق اپلیکیشن جدید اپل ضبط و ویرایش می‌شود و سپس امکان به اشترام‌گذاری آنها روی شبکه‌های اجتماعی از جمله فیسبوک و توئیتر وجود دارد.


گفته می‌شود اپل قصد دارد با اپلیکیشن جدید خود کاربران جوانی را هدف قرار دهد که معمولا از اپلیکیشن‌هایی چون اسنپ‌چت و اینستاگرام استفاده می‌کنند، ولی ممکن است قابلیت‌های شبکه‌‌های اجتماعی موجود در iMessage را شاهد نباشیم.


زومیت به نقل از بلومبرگ گزارش کرده است که این اپلیکیشن قرار است سال ۲۰۱۷ منتشر شود، ولی این زمان ممکن است تغییراتی را به خود ببیند. با این اوصاف نباید منتظر انتشار این اپلیکیشن همزمان با انتشار سیستم عامل iOS 10 باشیم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :