موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/94993 :کد

0

هلاکت دو نظامی سعودی توسط تک تیراندازان یمنی

  دوشنبه ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۰:۱۷
تعداد بازدید : ۱۶۷   
 تحلیل ایران -هلاکت دو نظامی سعودی توسط تک تیراندازان یمنی

معاون کنسولی وزارت امور خارجه کشورمان گفت: با پیگیری سفارت جمهوری اسلامی ایران در کابل ۲۱ نفر از هموطنان محکوم به حبس در زندان های افغانستان امروز به ایران منتقل شدند.

 

 

 

هلاکت دو نظامی سعودی در «جیزان» توسط تک تیراندازان نیروهای یمنی و حمله موشکی به مواضع سعودی در «نجران» از جمله اخبار و تحولات یمن است.
 
 

به گزارش تحلیل ایران، دو نظامی سعودی روز یکشنبه در عملیات واحد تک تیراندازان ارتش و کمیته های مردمی یمن علیه مواضع نظامی سعودی در جیزان کشته شدند.


یک منبع نظامی اعلام کرد که یگان تک تیرانداز نیروهای یمنی دو نظامی سعودی را در «ملحمه» واقع در «الخوبه» جیزان مورد هدف قرار داد.


از سوی دیگر یگان موشکی ارتش و کمیته های مردمی یمن روز یکشنبه چندین موشک را به تجمع ادوات و تجهیزات سعودی در «السدیس» واقع در نجران شلیک کرد.


مهر به نقل از المسیره نوشت: منابع نظامی اعلام کردند که یگان موشکی نیروهای یمنی تجمع نظامیان سعودی در السدیس نجران را هدف قرار داده و تلفاتی را به نیروها و تجهیزات آنها وارد کرد.


نظامیان سعودی و مزدوران آنها طی روزهای گذشته تلفات سنگینی را در سطح نیروها و تجهیزات خود متحمل شده اند که این اقدام نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن در واکنش به تداوم تجاوز سعودی ها و مزدوران آنها به یمن صورت می گیرد.


در همین حال جنگنده های سعودی به حملات خود به مردم یمن ادامه می دهند. یک منبع نظامی اعلام کرد که طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۳ یمنی در حملات جنگنده های سعودی شهید و شماری دیگر نیز زخمی شده اند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :