موضوعات ‌مرتبط: فناوری بازی

a/95026 :کد

0

آهنگساز Gears of War ۴ رامین جوادی شد

  دوشنبه ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۳:۵۵
تعداد بازدید : ۳۷۲   
 تحلیل ایران -آهنگساز Gears of War ۴ رامین جوادی شد

براساس ویدیویی که مایکروسافت منتشر کرده، آهنگسازی بازی Gears of War ۴‌ بر عهده رامین جوادی بوده است.

براساس ویدیویی که مایکروسافت منتشر کرده، آهنگسازی بازی Gears of War 4‌ بر عهده رامین جوادی بوده است.

 

به گزارش تحلیل ایران ،  آهنگساز کارکشته ایرانی-آلمانی که در کارنامه‌اش، سریال بسیار پرطرفدار بازی تاج‌و‌تخت (Game of Thrones‌) به چشم می‌خورد، این بار بزرگترین بازی امسال مایکروسافت را آهنگسازی کرده است. به گفته وی، او علاوه بر اینکه به تِم سنتی سری گیرزآف‌وار وفادار بوده، خواسته تا اثر و مهر خود را هم بر روی آن بگذارد. او گفت:

 

مسلم بود که می‌خواستم با Game of Thrones‌ متفاوت باشد. من هروقت سراغ یک پروژه جدید می‌روم، باید مطمئن باشم که آهنگ جدیدی روی کار میاد. با وجود اینکه خیلی از ارکستر و ساز پرکاشن استفاده کردیم.

 

آهنگساز فیلم‌های Warcraft, Iron Man و سریال Prison Break، این اثر خود را ارکستری احساسی توصیف می‌کند که در آن عناصری از موزیک الکترونیک هم استفاده شده است. او می‌گوید موزیک بازی دارای یک سری سازهای منحصر به فرد هم خواهد بود که خود او در سفرهایش جمع‌آوری کرده است. او گفت:

 

صحنه‌های خیلی زیبایی در بازی وجود دارد که شاید برای بازی مثل گیرز غیرمنتظره باشد. این‌ها جاهایی هستند که ما آن بخش احساسی را در بازی غالب می‌کنیم.

 

جوادی درواقع با آهنگسازی گیرز به ریشه و اصل خودش هم برمی‌گردد، زیرا که او آهنگسازی را در دهه ۹۰ با بازی‌های کامپیوتری System Shock و Thief شروع کرده بود. او در این‌باره می‌گوید:

 

آره، یادم هست آن زمان دیسک‌ها انقدری جا نداشتند تا آهنگ بازی بتواند کامل در آن جا شود، اما الان ظرفیت بی‌نهایت است. خیلی خوبه که دیگر می‌توانیم یک موزیک عالی و کامل را برای بازی قرار بدهیم.

 

گیرزآف‌وار ۴ روز بیستم مهرماه سال جاری منتشر خواهد شد. داستان آن ۲۵ سال بعد از شماره سوم را روایت می‌کند و شخصیت اصلی بازی پسر مارکوس فینکس (شخصیت اصلی سه‌گانه گیرز) و آنیا استرود خواهد بود. جوادی از نزدیک با استودیو کوآلیشن کار کرده است، استودیویی که از سال ۲۰۱۴ رسما ساخت سری گیرز را بر عهده گرفته است. جوادی گفت:

 

قطعا می‌خواستم در آن مسیری که طرفداران بازی می‌شناسند بمونم اما در عین حال قصد داشتم تا روش و استایل خودم را هم به آن تزریق کنم. می‌خواستم بازی در دنیای گیرز بماند.

 

علاوه بر گیرزآف‌وار ۴، جوادی آهنگسازی سریال جدید شبکه HBO با نام Westworld، سری جدید سریال فرار از زندان که اوایل ۲۰۱۷ منتشر می‌شود، به همراه فیلم جدید مت دیمون که درباره دیوار بزرگ چین است را انجام داده است. او همچنین قرار است سال بعد در ۲۸ شهر مختلف، آهنگ Game of Thrones را به طور زنده اجرا کند.

 

منبع:تابناک

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :