موضوعات ‌مرتبط: سیاسی امنیتی و دفاعی

a/95048 :کد

0

همکاری نظامی ایران و روسیه به نفع ماست

  دوشنبه ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۷:۵۰
تعداد بازدید : ۴۷۴   
 تحلیل ایران -همکاری نظامی ایران و روسیه به نفع ماست

همکاری نظامی اخیر ایران و روسیه در پایگاه هوایی نوژه همدان، نه تنها به امنیت ملی ایران هیچگونه لطمه نزد بلکه به نفع ما بود.

 

 
 عضو سابق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: همکاری نظامی اخیر ایران و روسیه در پایگاه هوایی نوژه همدان، نه تنها به امنیت ملی ایران هیچگونه لطمه نزد بلکه به نفع ما بود.
 
به گزارش تحلیل ایران، عوض حیدرپور عضو سابق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با میزان، با بیان اینکه همکاری نظامی اخیر ایران و روسیه در پایگاه هوایی نوژه همدان، نه تنها به امنیت ملی ایران هیچگونه لطمه نزد بلکه به نفع ما بود اظهار کرد: باید قطعا این همکاری ها ادامه پیدا کند تا ما بتوانیم دشمن مشترک خودمان و روسیه و همه کشورهای منطقه را از بین ببریم.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به لزوم برگزاری رزمایش های نظامی مشترک جهت تامین امنیت ملی کشورها در برابر دشمن مشترک، تصریح کرد: در روح مانور و رزمایش یک رمزی نهفته است که تقویت کننده امنیت ملی کشورهایی است که به صورت مشترک آن را انجام می دهند و لذا اگر کسی اینگونه اظهارنظر کند که برگزاری رزمایش های مشترک، امنیت ملی را مخدوش می کند، اطلاعی از رفتار و شیوه های نظامی ندارد.

عضو سابق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: اجرای مانورهای مشترک میان ما و دیگر کشورها در عرصه های دریایی، هوایی و زمینی ، تقویت کننده اهداف استراتژیک و نشان دهنده اقتدار کشورمان است.
 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :