موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/95051 :کد

0

کری خوانی دانیل کارینو برای تیم ملی ایران

  دوشنبه ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۸:۳۰
تعداد بازدید : ۳۷۴   
 تحلیل ایران -کری خوانی دانیل کارینو برای تیم ملی ایران

سرمربی تیم ملی فوتبال قطر تاکید کرد که به دنبال پیروزی در دیدار نخست برابر ایران است. او گفت که از نقاط ضعف ایران با خبر است و ترسی از این دیدار بزرگ ندارد.

 

سرمربی تیم ملی فوتبال قطر تاکید کرد که به دنبال پیروزی در دیدار نخست برابر ایران است. او گفت که از نقاط ضعف ایران با خبر است و ترسی از این دیدار بزرگ ندارد.


به گزارش تحلیل ایران به نقل از الکاس، در یکی از حساس‌ترین بازی‌های مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه، تیم ملی فوتبال قطر در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم ملی فوتبال ایران خواهد رفت که این نخستین دیدار دو تیم خواهد بود.دانیل کارینو، سرمربی تیم ملی فوتبال قطر در نشستی خبری درباره وضعیت تیم خود و ایران سخن گفت. او تاکید کرد که شاگردانش برای پیروزی در ورزشگاه آزادی به میدان خواهند رفت و ترسی از تیم ملی ایران ندارند.

 

سرمربی تیم ملی فوتبال قطر سخنان خود را این گونه آغاز کرد: "به خوبی آماده این دیدار شده‌ایم. تمرینات بسیار خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم. یک ماه زمان خوبی برای تمرین کردن و آماده شدن برای دیدار برابر ایران است. ما چند دیدار دوستانه خوب برگزار کرده‌ایم و الان در سطح آمادگی خوبی قرار داریم. بازیکنان از نظر فنی و بدنی کاملا آماده هستند. به شما قول می دهم که بازی به بازی بهتر خواهیم شد.

 

او  ادامه داد: هدف تیم ملی فوتبال قطر از سفر کردن به ایران کسب سه امتیاز است. به دنبال پیروزی در این دیدار خارج از خانه هستیم. باید دید که چه اتفاقاتی در این دیدار خواهد افتاد. کسب تساوی هم نتیجه خوبی برای ما خواهد بود اما باید بگویم که در کل هدف ما پیروزی است.کارینو درباره این سوال که چرا دیدارهای اخیر تیمش بدون رسانه‌ها و دوربین ها برگزار شد، این چنین پاسخ داد: نمی خواستیم دست ما برای حریفان رو شود و به همین خاطر چنین دیدارهای را در خفا برگزار کردیم و این طبیعی است. نسبت به تیم ملی فوتبال ایران شناخت کامل دارم. این تیم نسبت به دورهای قبل تغییراتی داشته است، اما من همه چیز را درباره این تیم به بازیکنان گفته‌ام و با آمادگی بالا برابر آنها به میدان خواهیم رفت.

 

او ادامه داد: نگران دیدار برابر ایران نیستم و ترسی از حریف خود نداریم هم چنان که با اعتماد به نفس بسیار بالا هم برابر این تیم به میدان نمی‌رویم و احتمال هر اتفاقی وجود دارد. اعتماد به نفس زیادی گاهی اوقات کار دست تیم می دهد و من نمی خواهم چنین چیزی به وجود آید. همه سناریوهای موجود را در نظر گرفته‌ایم. بازیکنان باید بدانند که مسئولیت بزرگی به آنها سپرده شده است هم چنان که کادر فنی هم مسئولیت سنگینی دارد. هر کسی باید وظیفه خود را به خوبی انجام دهد.

 

سرمربی تیم ملی فوتبال قطر در ادامه صحبت‌های خود درباره این سوال که تیم ملی فوتبال  ایران را چگونه می‌بیند، توضیح داد: تیم ملی فوتبال ایران الان از نظر بدنی قوی ترین تیم گروه است. در کل بازیکنان ایران با شور و حماسه زیادی بازی می کنند. این تیم نقاط قوتی دارد همچنانکه نقاط ضعف هم دارد و من به خوبی از آنها مطلع هستم. دیدار آسانی برابر ایران نخواهیم داشت و امیدوارم که بازیکنان هر آنچه را که در توان دارند رو کنند. من امید زیادی برای پیروزی در این دیدار دارم و امیدوارم که بازیکنان هر آنچه را که در توان دارند رو کنند و بازی زیبایی را به نمایش بگذارند.


ایسنا نوشت: کارینو در پایان سخنانش درباره شانس قطر برای صعود به جام جهانی 2018 روسیه نیز اضافه کرد: کار سختی پیش رو داریم، اما هیچ چیزی غیر ممکن نیست و ما هم شانس صعود داریم. من به توانایی شاگردان خود ایمان دارم اما آنها هم باید بدانند که کار سختی پیش رو دارند. به شما قول می دهم که برای صعود به جام جهانی هر آنچه را که در توان داریم رو کنیم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :