موضوعات ‌مرتبط: فناوری علم و فناوری

a/95062 :کد

0

تداوم مشکلات ناشی از به روز کردن ویندوز ۱۰

  دوشنبه ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۰:۳۲
تعداد بازدید : ۲۶۷   
 تحلیل ایران -تداوم مشکلات ناشی از به روز کردن ویندوز ۱۰

برخی کاربران از تداوم مشکلات ناشی از به روز کردن ویندوز ۱۰ خبر داده و می گویند این کار باعث می شود بعد از اتصال تبلت ها و کتابخوان های الکترونیک آمازون به رایانه های شخصی، مشکلاتی به وجود آید.

 

 

 

برخی کاربران از تداوم مشکلات ناشی از به روز کردن ویندوز 10 خبر داده و می گویند این کار باعث می شود بعد از اتصال تبلت ها و کتابخوان های الکترونیک آمازون به رایانه های شخصی، مشکلاتی به وجود آید.

 
 
 

به گزارش تحلیل ایران، مهم ترین مشکل گزارش شده نمایش صفحه آبی مرگ یا Blue Screen of Death (BSOD) است که تنها راه حل آن راه اندازی مجدد رایانه است. این صفحه در صورت اتصال کتابخوان ها یا تبلت ها به رایانه های مجهز به ویندوز 10 به روزشده نمایش داده می شود.


برخی افراد می گویند بعد از اتصال کتابخوان کیندل آمازون به رایانه های مجهز به آخرین نسخه ویندوز 10 این پیام خطا نمایش داده شده است: SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED


خبرنگار فارس به نقل از پی سی مگ نوشت: سپس ویندوز 10 از کار افتاده و کاربران مجبور به راه اندازی مجدد رایانه خود شده اند. البته این مشکل برای همه کاربران کیندل به وجود نیامده و مایکروسافت به همین علت در حال بررسی موضوع است تا راه حلی قطعی برای آن بیابد. این شرکت احتمالا یک بسته به روزرسان برای برطرف کردن آسیب پذیری یاد شده عرضه می کند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :