موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست و امنیت

a/95205 :کد

0

رمز موفقیت پلیس در اجرای منویات مقام معظم رهبری نهفته است

  ﺳﻪشنبه ۰۹ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۲:۲۷
تعداد بازدید : ۱۸۹   
 تحلیل ایران -رمز موفقیت پلیس در اجرای منویات مقام معظم رهبری نهفته است

فرمانده ناجا با اشاره به اینکه اجرای منویات مقام معظم رهبری مهم ترین رمز موفقیت پلیس است، گفت: امنیت یک محصول اجتماعی است؛ تمام سازمان ها و نهادها در برقراری امنیت نقش دارند .

فرمانده ناجا با اشاره به اینکه اجرای منویات مقام معظم رهبری مهم ترین رمز موفقیت پلیس است، گفت: امنیت یک محصول اجتماعی است؛ تمام سازمان ها و نهادها در برقراری امنیت نقش دارند و باید به این امر توجه خاص داشته باشند.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار «حسین اشتری» در دیدار با امام جمعه منطقه آزاد کیش گفت: تأمین و حفظ امنیت در جامعه برعهده نیروی انتظامی است و همکاران ما در ناجا تلاش می کنند که این مهم به نحو احسن در جامعه محقق شود.


وی با اشاره به اینکه اجرای منویات مقام معظم رهبری مهم ترین رمز موفقیت پلیس است، گفت: امنیت یک محصول اجتماعی است؛ تمام سازمان ها و نهادها در برقراری امنیت نقش دارند و باید به این امر توجه خاص داشته باشند.


فرمانده ناجا از مردم به عنوان مهم ترین سرمایه های اجتماعی پلیس یاد کرد و گفت: خوشبختانه مردم در سال های اخیر همکاری خوبی با نیروی انتظامی در اجرای طرح های انتظام بخشی داشته اند.


وی ضمن تقدیر و تشکر از همکاری و تعامل بسیار سازنده امام جمعه کیش با مأموران انتظامی این منطقه ویژه اظهار داشت: امنیت، آسایش و آرامش بزرگترین دستاورد خدمت گزاران مردم در ناجا است که این امر بدون همکاری مردم و دیگر سازمان ها و نهادها در جامعه محقق نخواهد شد.منبع:خبرگزاری ایرنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :