موضوعات ‌مرتبط: سیاسی احزاب و تشکل ها

a/95261 :کد

0

دیدار جامعه مدرسین و جامعه روحانیت مبارز درباره انتخابات۹۶

  ﺳﻪشنبه ۰۹ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۰:۴۶
تعداد بازدید : ۱۶۸   
 تحلیل ایران -دیدار جامعه مدرسین و جامعه روحانیت مبارز درباره انتخابات۹۶

دبیرکل جامعه روحانیت مبارز درباره زمان دیدار با آیت‌الله یزدی گفت: هنوز صحبت خاصی درباره زمان این دیدار انجام نشده است، اما امیدوارم که به‌زودی انجام شود.

دبیرکل جامعه روحانیت مبارز درباره زمان دیدار با آیت‌الله یزدی گفت: هنوز صحبت خاصی درباره زمان این دیدار انجام نشده است، اما امیدوارم که به‌زودی انجام شود.


به گزارش تحلیل ایران؛ آیت الله محمدعلی موحدی‌کرمانی دبیرکل جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیمبا بیان اینکه نیروهای انقلاب برای انتخابات 96 در حال برنامه‌ ریزی و تعیین راهبرد هستند، اظهار داشت: قرار است بنده به‌عنوان دبیرکل جامعه روحانیت مبارز، با آیت‌الله یزدی رئیس جامعه مدرسین درباره انتخابات 96 دیدار داشته باشم اما این دیدار هنوز برگزار نشده است.


وی با ابراز اینکه، جامعه مدرسین و جامعه روحانیت مبارز آمادگی دارند نیروهای انقلاب و جریان اصولگرا را در رسیدن به مکانیزم وحدت همراهی کنند، تأکید کرد: توصیه ما به نیروهای انقلاب، اتحاد و همدلی است و ما امیدوار هستیم به‌لطف و عنایت خداوند زمینه وحدت و اتحاد بیشتر در بین نیروهای انقلاب فراهم شود.


آیت‌الله موحدی درباره زمان دیدار با آیت‌الله یزدی نیز گفت: هنوز صحبت خاصی درباره زمان این دیدار انجام نشده است اما امیدوارم به‌زودی انجام شود.


پیش‌تر، آیت‌الله موحدی کرمانی در گفت‌وگو با تسنیم تأکید کرده بود حمایت اصولگرایان از حسن روحانی در انتخابات 96 بسیار بعید است؛ چراکه به‌گفته وی، اصولگرایان و نیروهای انقلاب گزینه‌های مناسبی برای رقابت 96 دارند.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :