موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست خارجی

a/95301 :کد

0

دیدار دبیرکل نُجَباء با نماینده رهبری در شورای عالی امنیت

  ﺳﻪشنبه ۰۹ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۳:۵۸
تعداد بازدید : ۲۰۴   
 تحلیل ایران -دیدار دبیرکل نُجَباء با نماینده رهبری در شورای عالی امنیت

شیخ اکرم الکعبی دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء طی دیداری با نماینده رهبری در شورای عالی امنیت ملی، پیرامون مسائل منطقه به تبادل نظر پرداخت.

شیخ اکرم الکعبی دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء طی دیداری با نماینده رهبری در شورای عالی امنیت ملی، پیرامون مسائل منطقه به تبادل نظر پرداخت.


به گزارش تحلیل ایران، حجت‌الاسلام اکرم الکعبی دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء پیش از دیدارهای رسمی خود پس از سفر به ایران، با سعید جلیلی نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی دیدار و گفتگو کرد.


در این دیدار که بصورت غیر علنی و بدون حضور خبرنگاران برگزار شد؛ طرفین پیرامون موضوعاتی چون نقش تاثیرگذار جمهوری اسلامی و فرماندهان تحت امر رهبر معظم انقلاب در جبهه مقاومت، ضرورت اتحاد ملی و مذهبی در عراق، آخرین تحولات حلب، لزوم مشارکت و حضور گروه‌های مقاومت الحشد الشعبی در عملیات تاریخ ساز موصل، حمایت‌های آشکار آمریکا و هم‌پیمانان سعودی قطری آن از تروریسم منطقه و ... به بحث و تبادل نظر پرداختند.


در پایان این دیدار، شیخ اکرم الکعبی دستاوردهای جبهه مقاومت را مرهون اندیشه های امام خمینی(ره) دانست و ابراز امیدواری کرد که ان شاء الله با اتمام عملیات موفقیت آمیز موصل، رسماً داعش در عراق نابود خواهد شد و تلاش‌ها برای نابودی تروریسم در سوریه منسجم و متحد می شود.

 منبع : مهر 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :