موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس شورای اسلامی

a/95416 :کد

0

بررسی راهکارهای جلوگیری از فساد اقتصادی در مجلس

  چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۱:۲۰
تعداد بازدید : ۱۲۵۹   
 تحلیل ایران -بررسی راهکارهای جلوگیری از فساد اقتصادی در مجلس

در نشست مشترک فراکسیون شفاف سازی مجلس با دیوان محاسبات به موضوع هماهنگی و تعامل برای جلوگیری فسادهای اقتصادی تأکید شد.

رئیس فراکسیون شفاف سازی و سالم سازی اقتصاد و انضباط مالی مجلس شورای اسلامی گفت: در نشست مشترک فراکسیون شفاف سازی مجلس با دیوان محاسبات به موضوع هماهنگی و تعامل برای جلوگیری فسادهای اقتصادی تأکید شد.

 

به گزارش تحلیل ایران ، محمود صادقی در خصوص نشست مشترک هیأت رئیسه فراکسیون با مسئولان دیوان محاسبات اظهار داشت: یکی از اهداف فراکسیون شفاف سازی مجلس، تعامل با نهادهای نظارتی کشور و نهادهای نظارتی مجلس مانند دیوان محاسبات و کمیسیون اصل 90 است.


نماینده مردم تهران،ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: آمادگی برای هماهنگی، تعامل و هم افزایی بین فراکسیون شفاف سازی مالی مجلس با دیوان محاسبات از محورهای نشست مذکور بود.


صادقی افزود: در این جلسه تأکید بر روی راهکارهای پیشگیرانه از بروز فسادهای اقتصاد مد نظر قرار گرفت.


وی ادامه داد: در هر صورت تمامی مسئولان روی موضوع مبارزه با فساد اقتصادی تأکید دارند و اینکه شفافیت بیشتر در مسائل اقتصادی از بروز فساد جلوگیری خواهد کرد.


رئیس فراکسیون شفاف سازی و سالم سازی اقتصاد و انضباط مالی مجلس شورای اسلامی افزود: در این نشست رئیس، دادستان و معاونان دیوان محاسبات توضیحاتی در خصوص راهکارهای جلوگیری از فساد ارائه دادند و در این نشست مطرح کردند که برخی از احکام صادره در خصوص فسادهای اقتصادی در دولت گذشته قطعی شده است.


به گزارش خانه ملت، اعضای هیأت رئیسه فراکسیون شفاف سازی و سالم سازی اقتصاد و انضباط مالی مجلس شورای اسلامی با رئیس، دادستان و مسئولان دیوان محاسبات کشور جلسه مشترکی برگزار کردند.منبع:خبرگزاری ایرنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :