موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/95521 :کد

0

متاسفانه وزارت‌ جهادکشاورزی برای کشاورزان برنامه جامعی ندارد

  چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۳:۳۱
تعداد بازدید : ۱۷۴   
 تحلیل ایران -متاسفانه وزارت‌ جهادکشاورزی برای کشاورزان برنامه جامعی ندارد

نماینده نهاوند در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی ضمن انتقاد از عدم برنامه جامعه این وزارت‌خانه اظهار کرد: متاسفانه وزارت‌خانه برای کشاورزان برنامه جامعی ندارد

نماینده نهاوند در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی ضمن انتقاد از عدم برنامه جامعه این وزارت‌خانه اظهار کرد: متاسفانه وزارت‌خانه برای کشاورزان برنامه جامعی ندارد


به گزارش تحلیل ایران ، حسن بهرام‌نیا طی تذکری در جلسه علنی امروز مجلس با مورد خطاب قرار دادن رییس جمهور گفت: جنابعالی نیک می‌دانید آنچه موجب وحدت و اعتماد مردمی است صداقت در گزارش های مسئولین است اما متاسفانه استاندار همدان گزارش‌هایی از وضعیت اشتغال و کارگاه‌های تولیدی و صنعتی استان به مسئولین کشوری ارائه می‌کند که خلاف و ناصواب است.


وی افزود: اگر نماینده‌ای هم به وظیفه قانونی با استفاده از ابزارهای نظارتی در اختیار حسب اصل ۷۶ و ۸۴ قانون اساسی اقدام و استفاده کند، متاسفانه مورد بی مهری و متهم به اختلاف اندازی و دخالت در امور اجرایی می‌شود، لذا در خواست دارم در این خصوص بررسی کرده و اقدام عاجل در دستور کار قرار گیرد.


ایسنا نوشت:نماینده مردم نهاوند در مجلس همچنین در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی اظهار کرد: متاسفانه وزارت‌خانه شما برای کشاورزان برنامه جامعه‌ای برای کاشت، داشت و برداشت ندارد، در واقع کشاورزان در این مورد دغدغه داشته و در کاشت محصولات خود ریسک می‌کنند، ‌از طرفی انتظار می‌رود پول حاصل از خرید محصولات کشاورزی به موقع پرداخت شود. به عنوان مثال چغندرکاران نهاوندی ۹ ماه است که پولشان را دریافت نکرده‌اند.


این عضو کمیسیون انرژی مجلس همچنین در تذکر به وزیر راه و شهرسازی گفت: محور نهاوند-فیروزان تلفات پیاپی را به همراه داشته و حدود ۱۲ کیلومتر از جاده این محور به دلیل نداشتن اعتبار رها شده است.


بهرام نیا در تذکر به رییس سازمان میراث فرهنگی نیز بیان کرد: نهاوند با داشتن کوه‌های سربه فلک کشیده و موقعیت آب و هوایی متاسفانه به علت نداشتن زیرساخت‌ها، گردشگران نمی‌توانند از این موقعیت استفاده کنند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :