موضوعات ‌مرتبط: سیاسی دفاعی امنیتی

a/95541 :کد

0

بصیرت انقلابی" راه مقابله با زیاده‌خواهی‌هاست

  چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۷:۴۱
تعداد بازدید : ۲۰۶   
 تحلیل ایران -بصیرت انقلابی" راه مقابله با زیاده‌خواهی‌هاست

نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: امروز دشمن عمق استراتژیک ما را هدف قرار داده و در صدد وارد کردن خدشه به اقتدار ایران در دفاع و پشتیبانی از جبهه مقاومت اسلامی در سوریه است.

نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: امروز دشمن عمق استراتژیک ما را هدف قرار داده و در صدد وارد کردن خدشه به اقتدار ایران در دفاع و پشتیبانی از جبهه مقاومت اسلامی در سوریه است.  
 
به گزارش تحلیل ایران به نقل از سپاه نیوز، ششمین جشنواره مالک اشتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ویژه شناسایی و معرفی فرماندهان، مسئولان و مدیران برتر حوزه نمایندگی، با حضورحجت الاسلام علی سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه، اعضای هیات رییسه، معاونان و جمعی از فرماندهان و مدیران حوزه نمایندگی ولی فقیه در سالن همایش های شهید محلاتی برگزار شد.
 

حجت الاسلام سعیدی در این مراسم پاسداری از انقلاب اسلامی را امانتی الهی و پاسداری از آن را تکلیف و رسالتی خطیر توصیف و تصریح کرد: حوزه نمایندگی ولی فقیه در مجموعه سپاه مسئولیت سنگینی را در هدایت افکار پاسداران در حفظ و حراست از دستاوردهای انقلاب، مصالح نظام و نیز پیروی از فرامین مقام عظمای ولایت و توجه به منویات و دغدغه های معظم له برعهده دارد.


وی افزود: مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در سالهای اخیر موضوعات مهمی همچون استحکام درونی قدرت، استکبارستیزی، جهادکبیر، انقلابی گری، نفوذ و تحریف حضرت امام (ره) را مورد اشاره و تاکید قرار داده اند که بیان این مسائل مبین عمق دغدغه معظم له نسبت به آن است.

نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه در شرایط حساس و پیچیده ای به سر می بریم گفت: امروز دشمن عمق استراتژیک ما را هدف قرار داده و در صدد وارد کردن خدشه به اقتدار جمهوری اسلامی ایران در دفاع و پشتیبانی از جبهه مقاومت اسلامی در سوریه، فلسطین، عراق، لبنان، غزه و یمن است.


وی افزود: از سوی دیگر استکبار جهانی پس از جنگهای سخت و نیابتی، تهاجم فرهنگی و جنگ نرم و توطئه و تحریم در عرصه های مختلف راهبرد تعامل را در برابر ایران اسلامی در پیش گرفته که در این شرایط ایستادگی، شجاعت و برخورداری از بصیرت انقلابی راه مقابله با زیاده خواهی های دشمنان خواهد بود.


حجت الاسلام سعیدی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اهمیت مقوله اشراف در نیروهای مسلح گفت: وقوف فرمانده و مسئول به عمق مأموریت رده تحت امر خود، آشنایی با آسیب ها، نواقص و مشکلات بطور واقعی و ملموس و انتقال تجربیات به نسل جوان، و ایجاد انگیزه برای رفع معایب و تقویت شاخصهای برتری و نقاط قوت که منجر به افزایش راندمان کار می شود از جمله فواید اشراف است.


در ابتدای این مراسم سرهنگ پاسدار سیدعلی مرادخانی مسئول دبیرخانه اشراف نمایندگی ولی فقیه در سپاه با ارائه گزارشی از فرایند ارزیابی و نحوه تعیین برگزیدگان اظهار کرد: رشد فرماندهان و مسئولان رده ها در جهت تحقق مدیریت عملکرد و مدیریت راهبرد، معرفی رده های موفق تر بمنظور معرفی الگو برای حرکت انقلابی و جهادی دیگر رده ها و ترغیب در رفع معایب و نواقص سازمانی و ماموریتی  تحقق شایسته سالاری با تقدیر از برگزیدگان و ایجاد زمینه بهره وری بیش از پیش و بروز خلاقیت ها برای ایجاد تحول سازنده و پیش برنده از مهمترین اهداف برگزاری جشنواره مالک اشتر است.


در پایان این مراسم از فرماندهان، مسئولین، معاونتها و رده های برتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه تجلیل بعمل آمد.

گفتنی است ششمین جشنواره مالک اشتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه  با هدف توسعه فرهنگ شایسته سالاری و معرفی سازمانها و مدیران رشد یافته و موفق تر نمایندگی ولی فقیه مبتنی بر رصد و پایش عملکرد وضعیت آنها برای الگو نمایی رشد و تعالی و ترغیب سایر رده ها برگزار شد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :