موضوعات ‌مرتبط: سیاسی جهان اسلام

a/95555 :کد

0

رهبری نبردهای سوریه بر عهده فرماندهان ایرانی است

  چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۶:۳۷
تعداد بازدید : ۲۸۱   
 تحلیل ایران -رهبری نبردهای سوریه بر عهده فرماندهان ایرانی است

نشریه "دیلی میل" انگلستان در گزارشی به نقل از گروهک تروریستی منافقین به طرح ادعای راهبری نبرد با تروریست‌ها در سوریه توسط فرماندهان ایرانی از ساختمانی در نزدیکی دمشق، پرداخته است.

نشریه "دیلی میل" انگلستان در گزارشی به نقل از گروهک تروریستی منافقین به طرح ادعای راهبری نبرد با تروریست‌ها در سوریه توسط فرماندهان ایرانی از ساختمانی در نزدیکی دمشق، پرداخته است.

 

به گزارش تحلیل ایران، نشریه «دیلی میل» روز سه‌شنبه در یک گزارش تفصیلی به نقل از گروهک تروریستی منافقین مدعی شده است که فرماندهان ایرانی از ساختمانی در نزدیکی فرودگاه دمشق جنگ با تروریست‌ها در سوریه را رهبری می‌کنند.


در این گزارش ادعا شده است که این ساختمان پنج طبقه نقش مهمی در پیشبرد عملیات‌های ارتش سوریه دارد و اتاق عملیات نبرد با گروه‌های مسلح فعال در این کشور در آن واقع شده است.

دیلی میل نوشته است که نمی‌تواند مستقلا این ادعا را تائید کند، اما از نظر «کارشناسان مسائل نظامی» این ادعاها «معتبر به نظر می‌رسند.»


در این گزارش به نقل از سخنگوی وزارت خارجه انگلستان آمده است: «نقش ایران در تشدید بی‌ثباتی در خاورمیانه، از جمله حمایت مداوم از گروه‌های نیابتی و رژیم (بشار) اسد و فعالیت‌های نیروی قدس ایران، همچنان مایه نگرانی است.»


در ادامه دیلی میل نیز اذعان کرده است که تنها مطلب نسبتا مهمی که در ادعای تازه منافقین مطرح شده، وجود همین ساختمان است. منافقین با بیان این ادعا که در زیرزمین این ساختمان پول نقد نگهداری می‌شود، مدعی رد و بدل شدن چنان مبالغ کلانی شده‌اند که دیلی میل هم نوشته است که کارشناسان از شنیدن چنین ادعایی «متعجب شده‌اند.»


فارس نوشت: این نشریه به نقل از یک «منبع امنیتی» نوشته است: «ایران خود را در موقعیتی قرار می‌دهد که چه اسد باشد یا نه، تهران در بهترین موضع قرار خواهد داشت که تعیین کند وضعیت آینده چطور باشد.»

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :