موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/9573 :کد

0

اشک تمساح حامیان تروریسم برای آوارگان سوری

  جمعه ۱۳ شهریور ۱۳۹۴ — ۰۳:۳۴
تعداد بازدید : ۲۸۸   
 تحلیل ایران -اشک تمساح حامیان تروریسم برای آوارگان سوری

کشورهایی که درطول چهارسال به بهانه انقلاب، دمکراسی و آزادی سوریه را به آتش کشیدند اکنون برای آوارگان آن اشک تمساح می ریزند.

به گزارش تحلیل ایران روزنامه الشروق در سرمقاله خود نوشت: بسیارعجیب است برخی ازکشورهایی که درطول چهارسال درپوشش انقلاب، دمکراسی و آزادی اتش جنگ درسوریه را برافروختند امروز برای آوارگان این کشور اشک تمساح بریزند.
شکی نیست که وضعیت کنونی آوارگان و پناهندگان سوری یک فاجعه انسانی بی سابقه از زمان اشغال فلسطین درسال 1948 است و بی تردید این رنج یکی از دردناک ترین صفحات خونین بحران سوریه است.
ولی باید دانست که این یک جنایت جنگی است که همین کشورها عامل آن هستند، کشورهایی که لشکر تروریست ها را از سراسر جهان به سوی سوریه روانه کرده و با هدف سرنگون کردن نظام سوریه از آن ها حمایت مالی کردند و کشنده ترین اسلحه ها را دراختیار آن ها قراردادند.
این اقدامات نه تنها منجر به خروج هزاران آواره سوری از کشورخود شد بلکه براساس آخرین امارها بیش از250 هزار نفر را به کام مرگ کشاند.
تصویر جسد کودک سوری که هنوز دومین سال زندگی خود را به پایان نرسانده و پس از غرق شدن برشن های ساحل افتاده و داستان اجساد پناهندگان سوری که در کامیونی در کنار یکی از بزرگراه های اتریش رها شده بود، تصویری فاجعه بار و لکه ننگی بر پیشانی کشورهایی است که از تروریست ها حمایت و آن ها را به هر سلاحی مجهزکردند.
این پناهندگان قربانیان قانونی جنگ درسوریه هستند که قربانی نفاق بین المللی و توطئه و همدستی غربی - عربی با تروریست ها نیز به شمارمی روند.
کشورهایی که علیه سوریه توطئه کردند و جنگ داخلی را درآن برافروختند قبل ازاین که برای آوارگان این کشور اشک تمساح بریزند شایسته بود از خود و کرده خود خجالت بکشند؛ قبل ازآن که بخواهند به خاطر این فاجعه با عبارت های 'تاسف' و 'محکومیت' دنیا را بمباران کنند، به دست داشتن در این جنایت ها اعتراف کرده و اظهار شرمساری می کردند.
آن ها این کار را نمی کنند زیرا اعتراف به گناه یکی از فضایلی است که تاجران و سوداگران ارزش ها و اصول انسانی آن را درک نمی کنند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :