موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی هواشناسی

a/95769 :کد

0

احتمال وقوع طوفان در تهران در اواخر عصر امروز

  پنجشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۹:۱۹
تعداد بازدید : ۲۸۰   
 تحلیل ایران -احتمال وقوع طوفان در تهران در اواخر عصر امروز

معاون عملیات سازمان امداد و نجات با اشاره به اخطار سازمان هواشناسی و احتمال وقوع طوفان در پایتخت در اواخر بعدازظهر امروز، گفت: حدود ۳۴ تیم امدادی بدین منظور به حالت آماده باش درآمدند.

معاون عملیات سازمان امداد و نجات با اشاره به اخطار سازمان هواشناسی و احتمال وقوع طوفان در پایتخت در اواخر بعدازظهر امروز، گفت: حدود 34 تیم امدادی بدین منظور به حالت آماده باش درآمدند.

 

به گزارش تحلیل ایران، شاهین فتحی در ارتباط با اخطار سازمان هواشناسی و احتمال وقوع طوفان در پایتخت در بعد از ظهر امروز، اظهار داشت: در حال حاضر 34 تیم عملیاتی جهت ارائه خدمت‌رسانی به شهروندان در تهران به حالت آماده‌باش درآمدند.


وی افزود: همچنین نیروهای امدادی در استان‌های قزوین، البرز و زنجان به حالت آماده باش بوده و پایگاه‌های هلال‌احمر شهرستان شمیرانات،‌ ملارد و شهریار نیز در آمادگی کامل هستند.


معاون عملیات سازمان امداد و نجات با اشاره به فعال بودن نیروهای کشیک در همه مراکز شعب هلال‌احمر استان تهران گفت: 20 تیم عملیاتی در پایگاه‌ها و پست‌های موقت در استان تهران به حالت آماده‌ باش بوده و 12 پایگاه ثابت و موقت پایتخت تمهیدات لازم را جهت ارائه خدمت به حادثه دیدگان پیش‌بینی کرده است.

 

منبع: فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :