موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی مسکن مهر

a/95815 :کد

0

استقرار مسکن مهر در پردیس اشتباهی بزرگ بود

  جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۱:۲۹
تعداد بازدید : ۴۰۲   
 تحلیل ایران -استقرار مسکن مهر در پردیس اشتباهی بزرگ بود

عضو شورای عالی استان‌ها گفت:‌ انتخاب و استقرار مسکن مهر در پردیس اشتباهی بزرگ بوده است.

عضو شورای عالی استان‌ها گفت:‌ انتخاب و استقرار مسکن مهر در پردیس اشتباهی بزرگ بوده است.

 

به گزارش تحلیل ایران ، محمد قانبیلی پنجشنبه‌شب در بررسی وضع شهرستان پردیس و مسکن مهر این شهر اظهار داشت: شهرستان پردیس در تمام حوزه‌ها به‌ویژه زیرساخت‌ها، از آموزشی گرفته که بحران آن در بومهن بوده، تا زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی با مشکلات زیادی مواجه است.


وی افزود: بومهن در حوزه زیرساخت‌های آموزشی در بحران جدی قرار دارد و در حوزه مذهبی و زیرساخت‌های فرهنگی هم هنوز مصلای شهرستان نیمه‌کاره است.


قانبیلی با تأکید بر اینکه اجرای پروژه‌های عمرانی زیربنایی در شهرستان پردیس با بودجه و اعتبارات شهرستانی قابل بهره‌برداری نیست، ادامه داد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی باید این رسالت مهم را بر دوش بگیرند که به پردیس هم رسیدگی کنند.


عضو شورای عالی استان‌ها با اشاره به اینکه چرایی بزرگ در حوزه نظارت بر ساختار شهرستان پردیس وجود دارد، تصریح کرد: چرا نمایندگان استان تهران که نمایندگان شهرستان پردیس هم هستند، مسیر پردیس را نمی‌دانند؟


وی اضافه کرد: نمایندگان استان تهران باید راه پردیس را یاد بگیرند و به این شهرستان شرقی استان سری بزنند و مشکلات و کمبودهای آن را از نزدیک لمس کنند و برای رفع آن چاره‌ای بیندیشند.


قانبیلی با اشاره به اینکه شهرستان‌های تهران قربانی اسم و رسم پایتخت شده‌اند، افزود: برخی‌ها در این فکر و اندیشه غیرکارشناسی به سر می‌برند که چون این شهرستان‌ها در محدوده پایتخت قرار دارند، پس هیچ مشکل و کمبودی ندارند.


عضو شورای عالی استان‌ها با بیان اینکه از دغدغه‌های بزرگ شهرستان پردیس مسکن مهر است، تصریح کرد: مشکل پردیس در این راستا ریشه‌ای است؛ زیرا انتخاب و استقرار مسکن مهر در این منطقه اشتباهی بزرگ بوده است.


وی با تأکید بر اینکه نمایندگان پردیس در خانه ملت باید مطالبه‌گران جدی دغدغه‌ها، خلأها و کمبودهای مردم در این منطقه باشند، اضافه کرد: متأسفانه نمایندگان پردیس در مجلس شورای اسلامی در این راستا و پیگیری و رفع مشکلات شهرستان عملکرد مردودی در سال‌های اخیر داشته‌اند.


قانبیلی ادامه داد: امیدواریم نمایندگان جدید شهرستان پردیس در مجلس دهم، درگیر بازی‌های سیاسی نشده و خدمت‌گزار جدی برای مردم باشند.منبع : خبرگزاری فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :