موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی واردات

a/95817 :کد

0

واردکنندگان خودروهای لوکس دشمن تولید ملی هستند

  جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۱:۴۱
تعداد بازدید : ۷۴۴   
 تحلیل ایران -واردکنندگان خودروهای لوکس دشمن تولید ملی هستند

نایب رئیس اتحادیه دارندگان نمایشگاه‌ها و فروشندگان خودروی استان تهران گفت: واردکنندگان خودروهای لوکس دشمن تولید ملی هستند.

نایب رئیس اتحادیه دارندگان نمایشگاه‌ها و فروشندگان خودروی استان تهران گفت: واردکنندگان خودروهای لوکس دشمن تولید ملی هستند.

 

به گزارش تحلیل ایران در شمال استان تهران در مورد وضع بازار خودرو و بحث امحای خودروهای قاچاق در کشور اظهار داشت: متأسفانه قاچاق کالا ضربات جبران‌ناپذیری را به بدنه تولید وارد کرده است.


وی تصریح کرد: حجم کالاهایی که به‌صورت قاچاق و در بستر غیرمجاز در انواع و اقسام مختلف وارد کشور می‌شود، بسیار بالاست.


قاسمیان با تأکید بر اینکه خودرو هم در فهرست کالاهای قاچاق قرار گرفته است، اضافه کرد: سروکله خودروهای خارجی هم در بازار قاچاق پیدا شده است و واردکنندگان آن همانند سایر کالاها دشمن تولید ملی هستند.


نایب رئیس اتحادیه دارندگان نمایشگاه‌ها و فروشندگان خودروی استان تهران با اشاره به اینکه امحای کالاها در مرزهای کشور به یک جریان طبیعی و عرف تبدیل شده است، تصریح کرد: متأسفانه مرز ایران بیشتر به محل امحای کالاهای غیرمجاز تبدیل شده است که از جریان قاچاق وارد ایران اسلامی می‌شوند.


قاسمیان با تأکید بر اینکه تولید خودرو با وجود شرکت‌های بزرگ و معتبر داخلی از شاخه‌های اصلی تولید ملی است، تصریح کرد: خودروسازان داخلی برای افزایش کیفیت محصولات خود باید کیفیت تولیدات خود را افزایش دهند.


نایب رئیس اتحادیه دارندگان نمایشگاه‌ها و فروشندگان خودروی استان تهران اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی سیاست بسیار معناداری در راستای حمایت از تولید ملی است و مقام معظم رهبری مسیر خروج از مشکلات اقتصادی را به‌خوبی ترسیم فرموده‌اند.منبع : خبرگزاری فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :