موضوعات ‌مرتبط: فناوری نرم افزار

a/95835 :کد

0

گوگل Photos به قابلیت آلبوم عکس مجهز خواهد شد

  جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۴:۰۵
تعداد بازدید : ۴۲۶   
 تحلیل ایران -گوگل Photos به قابلیت آلبوم عکس مجهز خواهد شد

بروزرسانی بعدی گوگل Photos به قابلیت آلبوم عکس مجهز است

همانطور که برخی از تصاویر آنقدر برایمان جذاب هستند که بخواهیم آنها را به صورت آنلاین ذخیره کنیم، گاهی اوقات هم برخی از تصاویر ارزش آن را دارند که پرینت گرفته شوند تا بتوانیم آنها را به صورت فیزیکی در دسترس داشته باشیم. متاسفانه در این عصر دیجیتال، تهیه آلبوم های کاغذی رایج نیست اما با این وجود گوگل می خواهد دراین زمینه به کاربران کمک کند.

 

به گزارش تحلیل ایران  در بررسی فایل APK، کاربران یک قابلیت جدید را در اپلیکیشن گوگل Photos کشف کردند که تا حدی نشانه هایی از قابلیت Photo Book دارد.


جزییات این قابلیت هنوز مشخص نیست اما ظاهراً ویژگی هایی در این قابلیت وجود دارد که می توان Photo Book یا آلبوم کاغذی را پرینت کرد و این نشان می دهد که قابلیت های جدید گوگل Photos می تواند برای پرینت، ساخت و مرتب کردن آلبوم کاغذی به کاربران کمک کند. به این روش تنها کاری که کاربران باید انجام دهند، فشار دادن دکمه پرینت است.


همچنین این احتمال نیز وجود دارد که گوگل قصد داشته باشد نوعی سرویس برای پرینت آلبوم های تصویری را به کاربرانش ارایه دهد و یا شاید بخواهد کاربران را به سرویس های پرینت سوم شخص انتقال دهد اما همانطور که گفتیم، جزییات این قابلیت جدید مشخص نیست.


هر چند بر اساس اطلاعاتی که از چنین قابلیت های مشابهی در سایر اپلیکیشن ها و سرویس ها داریم، می توان تصور کرد که کاربران بتوانند برخی از ویژگی ها مانند layout، اضافه کردن کپشن، آیکون و غیره را انتخاب کنند.


به نظر می رسد فعلاً برای فهمیدن جزییات قطعی کمی زود است بنابراین ما باید تا بروزرسانی بعدی صبر کنیم و از جزییات این طرح مطلع شویم. هرچند اگر شما هم یکی از کاربران پر و پا قرص گوگل Photos هستید و برای ساخت یک آلبوم کاغذی مشتاق نیستید، یک قابلیت در این اپلیکیشن وجود دارد که ارزش استفاده را دارد.

 

منبع:تابناک

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :