موضوعات ‌مرتبط: ورزشی وزنه برداری

a/95856 :کد

0

بازگشتم به وزنه‌برداری مشخص نیست

  جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۶:۵۳
تعداد بازدید : ۱۷۳   
 تحلیل ایران -بازگشتم به وزنه‌برداری مشخص نیست

وزنه‌بردار فوق‌سنگین کشورمان گفت: مرادی در بزریل که بود قول داد پس از بازگشت به ایران به ملاقاتم می‌آید اما تا این لحظه چنین اتفاقی رخ نداده است.

وزنه‌بردار فوق‌سنگین کشورمان گفت: مرادی در بزریل که بود قول داد پس از بازگشت به ایران به ملاقاتم می‌آید اما تا این لحظه چنین اتفاقی رخ نداده است.
 

به گزارش تحلیل ایران؛ بهادر مولادی در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری میزان، درباره اینکه می‌تواند دوباره به صورت حرفه‌ای به ورزش وزنه‌برداری برگردد یا خیر اظهار داشت: بازگشت من به وزنه‌برداری مشخص نیست و پزشکان گفته‌اند که این مسئله 50-50 است و پس از اینکه دوره درمانم به پایان رسید این مسئله مشخص خواهد شد.

وی پیرامون عملکرد وزنه‌برداران کشورمان در المپیک ریو تصریح کرد: کیانوش رستمی خودش تمرین می‌کرد و پیش‌بینی هم می‌شد که به مدال طلا برسد. براری می‌توانست عملکرد بهتری داشته باشد. بهداد سلیمی توانایی کسب مدال را داشت ما اشتباه مربیان باعث شد نتواند به مدال برسد. درست است که داوران کمی سخت‌گیری کردند اما نباید مدال نیاوردن او را گردن داوران انداخت.

وزنه‌بردار فوق‌سنگین کشورمان در پاسخ به این سوال که آیا رئیس فدراسیون وزنه‌برداری پیگیر امور پزشکی‌ او است گفت: به نظر می‌رسد مرادی من را فراموش کرده است او در برزیل که بود قول داد پس از بازگشت به ایران به ملاقات من می‌آید اما تا این لحظه چنین اتفاقی رخ نداده است.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :