موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/95880 :کد

0

ملی‌پوش قطر: بازی با ایران برابر این تعداد هوادار آسان نیست

  جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۱:۱۰
تعداد بازدید : ۲۶۸   
 تحلیل ایران -ملی‌پوش قطر: بازی با ایران برابر این تعداد هوادار آسان نیست

ملی‌پوش قطری در مورد شکست برابر ایران در اولین بازی مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه گفت: بازی با ایران برابر آن تعداد هوادار آسان نبود.

ملی‌پوش قطری در مورد شکست برابر ایران در اولین بازی مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه گفت: بازی با ایران برابر آن تعداد هوادار آسان نبود.

 

به گزارش تحلیل ایران، روزنامه العرب قطر به نقل از عبدالرحمن محمد، بازیکن تیم ملی این کشور نوشته است: شکست برابر ایران پایان راه نیست و می‌توانیم در دیدارهای آینده جبران کنیم.


عبدالرحمن محمد سپس با اشاره به سختی بازی برابر ایران گفت: جدال با تیم ملی ایران در ورزشگاه آزادی با این تعداد هوادار آسان نیست، هر چند توانستیم خودمان را به خوبی کنترل کنیم و بازی خوبی را ارائه دهیم.


وی در ادامه اظهار داشت: قطر برتر از ایران بازی کرد، اما اشتباه دروازه‌بان و ربایش توپ توسط بازیکنان ایران باعث پیروزی آنها شد، البته این سه امتیاز نمی‌تواند تغییر زیادی در وضعیت جدول رده‌بندی داشته باشد و دیدارهای زیادی پیش روی ما است که می‌تواند قطر را  به عنوان مدعی صعود حفظ کند.


عبدالرحمن محمد در خاتمه تاکید کرد: باید به بازی بعدی برابر ازبکستان فکر کنیم که نتیجه پیروزی برای قطر بسیار مهم است. ما سخت تلاش می کنیم تا در این بازی به پیروزی برسیم و در کورس مدعیان صعود گروه A بمانیم.

 

منبع: تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :