موضوعات ‌مرتبط: سیاسی نماز جمعه

a/95917 :کد

0

افزایش توان دفاعی، حق مسلم کشور

  جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۴:۴۲
تعداد بازدید : ۳۴۲   
 تحلیل ایران -افزایش توان دفاعی، حق مسلم کشور

امام جمعه موقت تهران گفت دریافت‌کنندگان حقوق‌های نجومی لیاقت مسئولیت در نظام اسلامی را ندارند.

  امام جمعه موقت تهران گفت دریافت‌کنندگان حقوق‌های نجومی لیاقت مسئولیت در نظام اسلامی را ندارند.

 

به گزارش تحلیل ایران، آیت‌الله محمدعلی موحدی کرمانی ظهرامروز (جمعه، 12شهریور) در خطبه‌های نماز جمعه تهران در بخشی از سخنانش با اشاره به موضوع حقوقهای نجومی، اظهار کرد: گاهی عده‌ای متأسفانه می‌گویند این حقوقها طبق قانون پرداخت شده است. بنده از این سخنان تعجب می‌کنم چراکه اگر حقوقها طبق قانون پرداخت شده چرا آقای نوبخت، وزیر دادگستری و حتی رئیس‌جمهور از مردم عذرخواهی می‌کنند.

 

وی افزود: همین عذرخواهی نشان می‌دهد که این کار وجهه قانونی و شرعی ندارد و حالا باید قاطعانه دنبال این قضیه باشند و با متخلفان برخورد کنند.

 

آیت الله موحدی با اشاره به تذکرات رهبر معظم انقلاب اسلامی در موضوع حقوقهای نجومی یادآور شد: معظم له فرمودند نباید از این قضیه به آسانی عبور کرد چراکه اعتماد مردم و جوانان در این زمینه ضربه فراوانی خورد. به نظر من این موضوع مسئله ساده‌ای نیست.

 

خطیب نماز جمعه با بیان اینکه  مصوبه دولت در «تحدید حقوقها» مصوبه خوبی بود، در عین حال متذکر شد که دریافت‌کنندگان حقوقهای نجومی لیاقت مسئولیت در نظام اسلامی را ندارند.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه عربستان نمی‌گذارد حاجیان در مکه امنیت داشته باشند، خاطرنشان کرد: حادثه دلخراش و ننگین منا را هیچگاه فراموش نمی‌کنیم. سعودی‌های مزدور، جنایات خود را در حد اعلا رسانده‌اند.

 

آیت الله موحدی همچنین از نیروهای مسلح کشور به دلیل توفیقات و دستاوردهای فراوانی و ایجاد امنیت در کشور قدردانی کرد و گفت که در دنیا امروز که استکبار از هیچ جنایتی مضایقه نمی‌کند، توسعه توان دفاعی و تهاجمی ایران حق مسلم است.

 

منبع: خبرگزاری دانشجو

 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :