موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/95933 :کد

0

ایران، مهم‌ترین مناقشه‌ نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا

  جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۶:۴۷
تعداد بازدید : ۲۰۸   
 تحلیل ایران -ایران، مهم‌ترین مناقشه‌ نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا

پژوهشگر حوزه دفاعی گفت: مهم‌ترین مناقشه‌ نامزدهای ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا موضوع جمهوری اسلامی ایران است.

پژوهشگر حوزه دفاعی گفت: مهم‌ترین مناقشه‌ نامزدهای ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا موضوع جمهوری اسلامی ایران است.

یه گزارش تحلیل ایران، سردار محمد کسائیان در دهمین همایش فرماندهان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس فریدونکنار در حسینیه شهدای روستای ازباران اظهار کرد: رفتار رزمندگان دفاع مقدس با اسرای بعثی بر مبنای دستورات اسلامی بوده است.


وی با تاکید بر اینکه خون شهدا حافظ امنیت و اقتدار جمهوری اسلامی است، افزود: بسیاری از مردم شیعه و به ویژه سنی در عراق و سوریه به تاسی از خون شهدای دفاع مقدس به جمهوری اسلامی علاقه‌مند هستند.

 

یادگار دفاع مقدس مازندرانی‌ها را خط‌شکن واقعی حاضر در جبهه‌های جنگ تحمیلی دانست و تصریح کرد: معجزه‌های الهی نیز همیشه در انقلاب و دفاع مقدس از جمهوری اسلامی و ملت صیانت کرده است.


کسائیان ادامه داد: طوفان، بارش باران، حضور پرندگان و دیگر عوامل جغرافیایی و محیطی در بسیاری از عملیات‌ها به یاری رزمندگان اسلام می‌آمد.


وی بیان کرد: امدادهای غیبی زیادی در طول هشت سال دفاع مقدس کمک کار رزمندگان ایران شد.


کسائیان خاطرنشان کرد: مردم ایران در دنیا بی‌نظیر هستند و در جنگ تحمیلی ولایت‌پذیری خود را به رخ جهان کشیدند که خداوند نیز با الطاف بی‌شائبه الهی یاریگر رزمندگان بود.

وی ادامه داد: بیش از 74 درصد رزمندگان در عملیات بیت‌المقدس بسیجیان بودند و حدود 50 درصد شهدا از 16 تا 20 سال سن داشتند.


پژوهشگر حوزه دفاعی اظهار کرد: مهم‌ترین مناشقه‌های نامزدهای ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا موضوع جمهوری اسلامی ایران است.


کسائیان تصریح کرد: در عملیات‌های بیت‌المقدس و فتح‌المبین نیز افتخارات بسیار زیادی برای جمهوری اسلامی ایران رقم خورد که با رشادت‌های رزمندگان مازندرانی محقق شد.


وی بیان کرد: مردم مازندران همیشه ولایت‌مدار بودند و در آینده نیز با بصیرت در مسیر ولایت و تعالی جمهوری اسلامی گام برمی دارند.


کسائیان گفت: اقتدار جمهوری اسلامی و بصیرت مردم در نهایت آل‌سعود را سر جای خود می‌نشاند و انتقام همه ظلم‌ها را از آنها خواهیم گرفت.


منبع: مشرق

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :