موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/95985 :کد

0

گوگل احتمالاً چهارم اکتبر پیکسل های را رونمایی می کند

  شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۰:۲۴
تعداد بازدید : ۱۵۷   
 تحلیل ایران -گوگل احتمالاً چهارم اکتبر پیکسل های را رونمایی می کند

پیکسل های گوگل احتمالاً چهارم اکتبر رونمایی می شوند

 پیکسل های گوگل احتمالاً چهارم اکتبر رونمایی می شوند


به گزارش تحلیل ایران، همانطور که می دانید گوشی های امسال گوگل با نام نکسوس معرفی نخواهند شد. در عوض گوشی های گوگل که توسط اچ تی سی ساخته می شوند و تحت نام رمز Sailfish و Marlin شناخته می شوند، در نهایت با نام Pixel و Pixel XL راهی بازار می شوند. همین اخبار این شایعات را پیش آورده بود که گوگل قصد دارد برند نکسوس را برای همیشه متوقف کند.

 

خب، اینها همه خوب است، اما سوال این است که این اسمارت فون ها کی رسماً معرفی می شوند؟ بنا به گزارش Android Police، به نظر می رسد که تاریخ رونمایی این دو محصول مشخص شده و چهارم اکتبر برای این رویداد انتخاب شده است.


البته گوگل هنوز هیچ واکنشی در این خصوص نشان نداده، اما از آنجایی که اسمارت فون های نکسوسی گوگل در همین ماه رونمایی شده اند می توان به درستی این تاریخ کمی اعتماد داشت.


علاوه بر دو گوشی Pixel و Pixel XL، روز 4 اکتبر احتمالا محصولات دیگری هم رونمایی می شوند که می توان به دانگل 4K chromcast اشاره کرد که احتمالا با نام Chromcast Plus یا Chromcast Ultra معرفی می شود. همچنین گفته می شود دستگاه Daydream VR با نام Daydream View احتمالا عرضه می شود.


به گزارش اندروید پلیس، این نخستین باری نیست که از 4 اکتبر سخن به میان آمده است. اوایل ماه گذشته نیز Droid-Life این تاریخ را مطرح کرده بود. اما در هر حال باید تا زمان اعلام رسمی گوگل همچنان با دیده شک و تردید به این اخبار نگاه کنیم.


منبع:تابناک

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :