موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی کشتیرانی

a/96025 :کد

0

فصل جدید همکاری های کشتیرانی ایران - هند

  شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۵:۴۹
تعداد بازدید : ۲۰۷   
 تحلیل ایران -فصل جدید همکاری های کشتیرانی ایران - هند

شرکت ملی کشتیرانی هند که از سال ۲۰۱۲ به همکاری‌اش با شرکت‌های ایرانی پایان داده بود، دوباره قصد دارد شراکتش با جمهوری اسلامی را آغاز کند.

 

شرکت ملی کشتیرانی هند که از سال 2012 به همکاری‌اش با شرکت‌های ایرانی پایان داده بود، دوباره قصد دارد شراکتش با جمهوری اسلامی را آغاز کند.
 

به گزارش تحلیل ایران، شرکت کشتی‌رانی ملی هند در تلاش است تا برای عبور از بحران اقتصادی، دوباره بعد از 4 سال، سرمایه‌گذاری مشترک 40 ساله با شرکت‌های ایرانی را از سر گیرد. به نوشته وبگاه شبکه «بلومبرگ» کاهش اخیر تحریم‌های بین‌المللی بر ایران راه را برای احیای مجدد کشتی‌رانی مشترک ایران و هند باز کرده که باعث دسترسی به بازارهای آسیای میانه خواهد شد.«ب. ب. سینها» رئیس شرکت ملی کشتی‌رانی هند با اشاره به سرمایه‌گذاری‌های مشترک با ایران می‌گوید: «نمی‌خواهیم این شرکت ورشکست شود. دیگر همکار ما، خطوط کشتی‌رانی جمهوری اسلامی ایران، حضور گسترده‌ای در دریای خزر دارد.»


میزان نوشت: شرکت کشتی‌رانی هند که سال قبل 5 میلیارد دلار ضرر مالی داشته، از سال 2012 و درپی تحمیل تحریم‌ های اقتصادی ناجوانمردانه بر ایران ، به سرمایه‌ گذاری مشترک با جمهوری اسلامی پایان داد.این شرکت قصد دارد سه کشتی فلّه‌بر و یک نفتکش را برای کشتیرانی و سرمایه‌گذاری مشترک با ایران اختصاص دهد.
 

 

 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :