موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی فرهنگی

a/96147 :کد

0

در فصل دوم شهرزاد حضور دارم

  شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۹:۳۴
تعداد بازدید : ۱۶۷   
 تحلیل ایران -در فصل دوم شهرزاد حضور دارم

با وجود اینکه نصیریان خبر از فعالیتش در فصل دوم سریال "شهرزاد" داده، باید دید بزرگ آقا در فصل دوم این سریال در چه قالبی ظاهر می شود.

 

 

 

با وجود اینکه نصیریان خبر از فعالیتش در فصل دوم سریال "شهرزاد" داده، باید دید بزرگ آقا در فصل دوم این سریال در چه قالبی ظاهر می شود.

 
 
 
به گزارش تحلیل ایران، علی نصیریان بازیگر نقش بزرگ آقا در سریال نمایش خانگی "شهرزاد" گفت: درباره کار بنده در فصل دوم سریال "شهرزاد" به بنده گفته اند که در سری جدید این اثر حضور دارم.
وی ادامه داد: با این وجود هنوز درباره زمان کار در سریال "شهرزاد2" هنوز تماسی با من صورت نگرفته است.

نصیریان در خصوص فعالیت این روزهای خود خاطرنشان کرد: در حال حاضر در هیچ کار بازی نمی کنم.
 
خبرنگار میزان نوشت: نکته قابل توجه این است با وجود اینکه در پایان فصل اول سریال "شهرزاد" داستان اینگونه نشان داده شد که بزرگ آقا فوت کرده، باید دید که استاد علی نصیریان در فصل دوم سریال "شهرزاد" درواقع بزرگ آقایی است که زنده شده یا کارگردان برای حضور او نقش دیگری در نظر گرفته است؟! و فرضیه دیگر البته می تواند فلاش بک هایی باشد که به گذشته و زمان زنده بودن بزرگ آقا بر می گردد.
 
گفتنی است، براساس صحبت هایی که پیش تر مطرح شده بود،  قرار بود تصویربرداری فصل دوم سریال "شهرزاد" از 15 شهریور آغاز شود.
 
حسن فتحی کارگردان حرفه ای عرصه سینما و تلویزیون، کارگردانی فصل دوم این سریال را بر عهده دارد و بازیگرانی چون شهاب حسینی، ترانه علیدوستی و رامین ناصرنصیر در این اثر به ایفای نقش می پردازند.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :