موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/96188 :کد

0

گوشی بعدی ZTE بر اساس نظر کاربران طراحی می شود

  یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۳:۰۴
تعداد بازدید : ۱۷۸   
 تحلیل ایران -گوشی بعدی ZTE بر اساس نظر کاربران طراحی می شود

اسمارت فون بعدی ZTE بر اساس نظر و خواست کاربران طراحی می شود

اسمارت فون بعدی ZTE بر اساس نظر و خواست کاربران طراحی می شود

 

به گزارش تحلیل ایران، حدود یک ماه پیش بود که ZTE برنامه CSX خود را معرفی کرد. این برنامه به دنبال ایده هایی بود که می توانست در اسمارت فون بعدی این کمپانی به کار رود.


در این برنامه کاربران قادر بودند نظرات خود را در خصوص آنچه تمایل داشتند در اسمارت فون بعدی ZTE ببینند به اطلاع این کمپانی برسانند.


البته این نظرات باید تا سال 2017 قابلیت عملی شدن داشته باشند و در نهایت به تولید محصولی ختم شوند که از نظر اقتصادی قیمت آن برای عموم مصرف کنندگان توجیه پذیر باشد. بعضی از نظرات بسیار معمولی هستند مثلا اینکه بدنه گوشی از شیشه باشد و به فناوری شارژ بیسیم مجهز باشد.


بعضی دیگر نیز کمی جالب تر و دور از ذهن تر هستند، مثلا اینکه این محصول از طراحی ماژولار یا نسبت 100 درصدی نمایشگر به بدنه برخوردار باشد.


حالا ZTE اعلام کرده است که برنامه CSX وارد فاز دوم خود می شود. در فاز دوم، نظرات پذیرفته نمی شوند و کاربران فقط به Z Community مراجعه می کنند و به ایده هایی که ثبت شده رای می دهند. بعضی از این ایده ها هم اکنون در طراحی گوشی جدید ZTE منظور شده اند و بعضی دیگر در دست بررسی هستند. این سیستم رای دهی موضوع اصلی فاز دوم است.


پس از پایان فاز دوم، ZTE سه ایده را در 11 سپتامبر برای طراحی نهایی انتخاب می کند. در فاز نهایی و سوم، اعضا Z Community می توانند طرح های فنی خود را بر اساس ایده های منتخب ارایه کنند و ZTE بهترین طرح ها را انتخاب می کند. در نهایت، در ماه اکتبر این کمپانی انتخاب بهترین طرح را به رای گیری می گذارد.


طرح منتخب در طراحی محصول توسط ZTE به کار گرفته می شود و اعضایی که طرح نهایی را ارایه داده اند به عنوان جایزه، سفر و شرکت در CES 2017 را به دست می آورند.


این طراحی احتمالا در سری Axon این کمپانی به کار خواهد رفت. این برنامه در مجموع بسیار جالب است و مردم را به این محصول و خرید آن علاقمند می کند.

 

منبع:تابناک

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :