موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/96322 :کد

0

مخالفت فرانسویان با نامزدی اولاند در انتخابات ریاست جمهوری

  یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۸:۵۲
تعداد بازدید : ۱۵۰   
 تحلیل ایران -مخالفت فرانسویان با نامزدی اولاند در انتخابات ریاست جمهوری

بر اساس تازه‌ترین نظرسنجی‌های صورت گرفته در فرانسه، ۸۵ درصد فرانسویان با نامزدی اولاند در انتخابات ریاست جمهوری مخالفند.

 

 

 

بر اساس تازه‌ترین نظرسنجی‌های صورت گرفته در فرانسه، 85 درصد فرانسویان با نامزدی اولاند در انتخابات ریاست جمهوری مخالفند.

 
 
 

به گزارش تحلیل ایران، بر اساس نتایج تازه‌ترین نظرسنجی مؤسسه «ایفوپ» برای هفته‌نامه فرانسوی «ژورنال دودیمانش»، 85 درصد فرانسویان هم‌اینک با نامزدی «فرانسوآ اولاند» رئیس‌جمهور فرانسه در انتخابات ریاست جمهوری 2017 مخالف هستند.


به نوشته روزنامه فرانسوی فیگارو، مخالفت 85 درصدی فرانسویان با نامزدی اولاند در انتخابات آتی فرانسه در حالیست که اولاند هم‌اکنون عنوان نامحبوب‌ترین رئیس‌جمهور جمهوری پنجم فرانسه را یدک می‌کشد و فرانسویان وی را در اداره امور کشور و برآورده کردن انتظارات و خواسته‌های خود ناتوان ارزیابی می‌کنند.


فارس نوشت: طبق نظرسنجی‌های پیشین، اولاند در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری 2017 در برابر هر یک از رقبای خود که قرار بگیرد، از گردونه رقابت‌ها خارج شده و حذف خواهد شد.


اوضاع نامناسب بازار کار و معضل بیکاری در این کشور به حدی است که کارشناسان و اقتصاددان‌ها نیز بدبینی خود را پنهان نکرده و می‌گویند که فرانسه کشوری است در حوزه پولی یورو که در بحران فرو رفته و چشم‌انداز روشنی پیش روی آن نیست.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :